International Ninja Rabbits
International Ninja Rabbits - náhled

International nindža králíci je pokračování nindži králíků. Někteří mohou vědět tuto hru jak nindža Rabbit vrací. To je sidescrolling boj

...

Amberstar Recenze

Recenze | Screeny


Amberstar je první impozantní dobrodružství v nehotové trilogii německou společností Thalion. Druhá část trilogie nebyla nikdy uvolněný pro PC, která je škody. Toto hra je obrovský a barevný, s grafikou kresby a hudby která není perfektní přece však dělá hezkou práci. Tam je velká mapa (zahrnutý mezi něco navíc) vy budete potřebovat aby prozkoumali a mnoho míst pro, který vás navštívit předtím než vy dosáhne ukončení.

Příběh:

Tam byly jednou černý-porostlý vlasy chlapec nazvaný Tar, kdo žil v malé vesnici nazvané Forkbrook. On vypadal odlišný od dalších vesničanů. Jeho zjev vždy dostal ho do potíží, a on byl donucený jinými dětmi. Kvůli tomuto, on strávil nejvíce jeho času sám, zkoumání nádherný les blízko vesnice. Jeden den, Tar odešel jeho domov brzo ráno aby mohlo jít hlouběji do lesa. On šel všechny ráno, do té doby, než on dosáhl vyčištění on nikdy neviděl předtím. V té chvíli, déšť začal lití dolů, a byla bouřka příchod, tak Tar hledaný kryt v jeskyni nedaleko od vyčištění. Zkoumání že jeskyně změnila Tar- ovo život navždy. On běžel domov, a na jeho způsob, jakým on setkal se s nějakými dětmi, které začaly škádlení něho znovu. Jeden z nich zkusil udeřit ho, ale Tar cítil nárůst energie a zvedla ruku k chlapecké hrudi. Další věc on viděl byl chlapec lhaní na zemi, jeho ústa naplněný krví.

Toto rozrušilo mnoho z vesničanů a oni usilovali o zabít ho, ale Tar- ovo otec vzal ho do kouzelný Latheoz. Tam, Tar stal se hledačem nebezpečné znalosti a našla jeho pravdivou démonickou přírodu. To je jak Tarbos, pán chaosu, vznikl, a země Lyramion nikdy předtím nebyl v tak moci nebezpečí jak to bylo pak. Ohromné zlo v tvaru Tarbos hrozil setřít všechny živé tvory z tváře země a zvednout mrtvé. Nicméně, plány Tarbos nikdy nepřišel o. Ohromní průvodcové země vytvořila artefakt nesmírné moci - Amberstar. S tím, a s pomocí od královské dceřiný Mylneh, průvodcové nakonec se dařili chytit do pasti Tarbos a vypudit jemu k třetímu měsíci podél se všemi dalšími démony. Jediný způsob jak nastavit Tarbos bez jeho třetího-měsíčního vězení budou aby vykonávalo pult-kouzlo uvnitř hradu Godsbane, který jen by mohl být vložené použití Amberstar, tak Amberstar byl rozdělený do třinácti kusů. Dvanáct průvodců měli jeden kus každý, a Mylneh držel centrální kus.

Všechno tyto se stalo 1000 let dříve, ale nedávno, mág nazvaný Marmionův studoval svitky kdy zlý panský Tarbos se dařil zabrat kontrolu nad ním a udělat smlouvu s ním. S Tarbos- ův pomocí, Marmion porazil paladýn střežící Godsbane, teleported sebe do hradu a nyní připravuje aby obsadil pult-kouzlo volný Tarbos z třetího měsíce... Ale tam je naděje ještě, protože tam je hrdina kdo může zastavit zlého Marmiona, a že hrdina je vy. Najděte třináct kusů Amberstar, vstoupit do hradu Godsbane a porazí Marmiona!

Hra:

Amberstar je klasický impozantní RPG. Tam jsou dva režimy v kterém hráči může prozkoumat. První, 3D pohled, vy se setkáte s ve městě a další zvláštní místa, jako věže, kobky, domovy a tak dále Kdy vy pohybujete v tomto režimu, automap bude zobrazený, ukázat vám místa viděli jste a místa vy ještě ne- navštívení. Pro opustit tento mód, budete muset dosáhnout východu. Tam jsou nějaká velkoměsta v Lyramion, jako je Twinlake (kde vy začnete), krystal, město Paladins a mnohem víc že vy najdete na vašich cestách. Je tam několik způsobů cestující: První - a nejsnadnější - je na stopě, ale vy potřebujete dejte pozoru. Vy můžete také koupit kůň od stájínebo vy můžete cestovat lodí - jestli vy daříte se dostat 5000 zlaté kusy dohromady. Nicméně, nejlepší způsob cestující je od letícího orla nebo kouzelného disku. Tam jsou také teleport křídlová vrata všude po zemi.

Bojový systém:

Bitvy v Amberstar jsou otočení-založené.Vy dáváte sadu objednávek vašim straníkům a pak stisknout - ův otáčecí ' klávesu aby provedla ty objednávky. Vy můžete napadnout, odražení, užívat kouzlo, uprchnout a tak dále. Jestli vaše bitva je úspěch, vy získáte nějaké zkušenost body a dostat kořist. Znaky:

Vy budete začínat s hlavním hrdinou, jehož atributy můžete se přizpůsobit vašim potřebám. Další znaky bude setkaly se s během hry, a budete muset najít je nejprve. Při začínání hře, první věc vy byste měl dělat je shromáždit strana, protože nebude snadné dokončit mise s jen dvěma nebo třemi znaky. To je důvod, proč bys měl cestovat nejprve, aby mohl najít nějaké kamarády. vítězstvím bitvami a dokončením hledání, vy budete vydělávat zkušenost body, které jsou potřebný k tomu, vyvolat vaši znakovou úroveň. Další věc vy budete potřebovat dávat si pozor na je jídlo. Vždy kontrolovat jestli vy máte pořádné množství jídla na vás, zvláště zatímco vy cestujete napříč mapou.

Grafika/hudba/hra:

Grafika není silná stránka hry, ale tam jsou nějaké rozdíly mezi Amigaem a PC verze - PC verze má horší grafiku, ale to není moc překvapující. Hudba je atmosférický a dělá pěknou práci pro hru. Placená pozornost nějakým nápěvům uslyšíte v kobkách, tak jak jsou moc přitažlivá. Hra, na druhé straně, je moc intuitivní, myš byla jediné regulační zařízení. Jediná otravná věc je "spona" zpráva kdykoli vy narazíte do židlí, stolů a dalších věcí, ale vy zvyknete si na to.

Závěr:

Amberstar je obrovský, a jestli vy rozhodnete se hrát to do konec, to vezme dlouhou dobu. Silná stránka hry je volnost pohybu že vy máte. Tam jsou nějaké otravné věci, ale oni by neměli obtěžovat vás příliš mnoho a oni mohou být snadno ignorovaní.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Thalion Software

Obrazek:Amberstar - stáhnout

11xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo