Genghis Khan
Genghis Khan - náhled

Another vynikající válečná hra z KOEI, tento čas hrající vy jak Temujin (lépe známý jako Genghis Khan). KOEI je známý doručováním přesnýc

...

Amazon Recenze

Recenze | Screeny


If jméno jako je Michael Crichton zdá se na začátku interaktivního dobrodružství, to musí kandidovat za něco. OK, v době, kdy já první jsem hrál tuto hru na C64 I ne - neslyšel o Crichtonovi a já jsem nebyl nebyl tak docela do textových dobrodružství, ještě tento vypadala chladný, ale nikdy opravdu byl jsem schopný hrát to příliš mnoho (jak předškolní děcko nerozuměl jsem byl dost angličtiny). Vracení zpět k tomuto hře (třebaže PC přístavu) byl trochu děsivý, protože má očekávání byla vysoká, ale já jsem nebyl zklamaný.

Amazon je vynikající kus interaktivní fikce. A hra která opravdu vede vás skrz sebe. Tam je také nějaká grafika, kterou jsou tam jen pro účinek, ale oni jsou hezcí.

Vy dokonce dostanete se do vybrat si vaše jméno a mít malý rozhovor s počítačem občas, ale a co je nejdůležitější vy můžete vybrat jeden ze tří jiná nastavení potíže.

Příběh je poutavý dost, třebaže ne nejvíce originální jednoho (nebo možná ještě to byl zpět v den). Expedice která šla do Amazon (tak jména) bylo zabíjená a satelitní obraz ukazuje cizího vetřelce být přítomná v místě masakru výzkumného táboru. Jestli tento zní důvěrně známý, prosí pamatovat si Crichtonův Congo (to dělá začít moc moc podobný to).

Hra dokonce uvádí zvuky (většinou z vnitřního mluvčího), ale oni prosí být jak dobrá kvalita jak oni se vrátili pak. Lépe pak jen pípání a kradmý pohledy (zvláště jestli vy provozujete hru v DOSBOX).

A malý problém:

Tam je malý problém s hrou ačkoli. Pokud si přejete chránit hru bude vyžadovat starý pružný B pohon, tak pokud nemáte to a může vstoupit do prázdné diskety do toho, nebudete schopní chránit. Dokonce nepokuste se o chránit, protože hra zastaví v tom bodě a budete muset vystoupit to tvrdou cestu. Tak budete muset hrát to důkladný v jednom cíli (který je stinná stránka, ale ne kvůli herní chybě), pokud vy nejste schopni soupeřit s B pohonem (nebo ve skutečnosti mít to).

ÚPRAVA: Náš moc vlastní členský Luchsen zásoboval nás sezipovaným souborem který bude řešit tento problém. Vy můžete najít to jak extra k hře. Vynikající pracovní Luchsen!


Rok vydaní: 1984

Vydali: Trillium

Obrazek:Amazon - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo