God of Thunder
God of Thunder - náhled

Bůh hromu je počítačová hra která byla zveřejněná v roce 1993 společností nazvanou softwarová Creations. Díky nedostatku financování, nik

...

Amazing Maze Recenze

Recenze | Screeny


Musím říkám já jednoduše miluji bludiště, všechny druhy bludišť, tak já docela jsem zajímal se o tuto hru. Bohužel to jen udělalo zklamání který mnohem větší.

Tam nejsou žádná bludiště.

Vy jednoduše zkoušíte pohybovat bodem skrz úzké průchody (není žádný způsob ztratit se) které dělat mírně podobat se labyrintům.

Teď jednou bod začíná pohybovat to bude pokračovat v posunu v tom směr do té doby, než vy pohybujete to nějakým jinak ( stlačením kurzorovou klávesou). Tak jestli to hit zeď tu bude pokračovat v udeření toho do té doby, než vy pohybujete to od toho a vy opravdu chcete dělat že, protože kromě prohrávajících bodů (jakmile vy běžíte mimo těchto vy upustíte hru) budete muset poslouchat moc otravný málo PEEP, které je jediná zvuk hra vůbec kdy produkuje.

Přinejmenším barvy jsou normální pro dívat se na a nezhoří vaše oči, ale od hry má o odvolání líné skály během jeho polední přestávky tam pravděpodobně nebude cokoli držet vás z vystupování hry. Rozhodně palce dolů!


Rok vydaní: 1983

Vydali: Donovan W. Foster

Obrazek:Amazing Maze - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo