A320 Airbus
A320 Airbus - náhled

Prr ! Věděl jsem, že to nebylo snadný aby letělo letadlo, ale to bylo opravdu tvrdý! Dokonce s příručkou stěží byl jsem schopný dokončit

...

All Dogs Go To Heaven Recenze

Recenze | Screeny


V roce 1989 animovaný film titulem všechno Dogs jede do Heavenu byl udělaného. Pro všechny kdo mohl nemít viděný to, tady je krátké spiknutí léto.

Charlie, pes hazardu je zabitý dalším psí Carface, kdo chce převzít obchod hazardu. Přirozeně Charlie (být pes a všechny kleště jdou do nebe) skončí v nebi, ale neje obsah s jeho osudem, on rozhodne se vrátit se na Zemi a mít jeho pomstu. On podvádí jeho cestu zpět do Země a za pomoci jeho známý svrbivého (kdo zná Charlie umírá) začíná plánování jeho pomsty. Na cestě oni setkají se s trochu osiřelý dívčí Anne - Mary (pravděpodobně z Doolittleovy rodiny) kdo může mluvit se zvířaty. Teď Charlie musí prokázat že on je hodnotný vracející se do nebe kdy on umírá znovu, protože jinak tento pejsek je jde přímo peklu.

Ve stejném roku počítačová hra vyšla, nošení tohoto přesně tentýž jména a představujících znaků filmu v jejich hledání. Dobře, příběh ve skutečnosti dostal kresbou jako scény vyprávění mezi akcí částmi, přece však, vy můžete dostat myšlenku.

Hra sám je kombinace různý (všech viděný před) pod hry skrz které musíte hrát váš průchod aby mohl postupovat v příběhu. Tam je možnost provozující praxi každý pod hra, ale daná potíž já pochybuji nějakého /každého /žádného skutečného hráče by měl potřebovat udělat tak, proto vy můžete jít přímo k celé hře. Možná, že bys mohl chtít začít v nejsnadnější úrovni ačkoli nejdříve (tam jsou tři).

A zde je hry ponorky (se stručnými popisy toho co vy potřebujete udělat):

01. Dravá soutěž: Vy jste krysa v zádech. Vy potřebujete aby závodili kurs a udržet si odstup od překážek. Krysa před vy budete dříve či později uhodit překážku a pád. Pak vy dohoníte to krysa a uvázne za další. Jakmile vy dohoníte je všechny ( stojící jsou na vrcholu levý roh) vy jste vítěz.

02. Sledujte arkádu: Vy jste v nebi a váš životní hodinky zastavily. Vy potřebujete aby sbírali všechny hodinky, jen dávají si pozor , že růžová děvka (to je OK, já opravdu mluvím o feně) nevidí vás.

03. Chyťte blechu: Je Arkanoid klon v kterém vás potřebujete aby dostali míč k X značené bleše v zdi cihel. Jen dávat si pozor, kulové rány poněkud divně.

04. Záchrana: Vy a svrbivý jste ve ventilačním systému a potřeba aby dostala se do místnosti kde Anne - Mary koná se zajatce. To není obtížné bludiště, tak vy nemusíte dělat si starosti.

05. Velký útěk: Vy jste dobrý pejsek a proto vy budete budovat schody pro malou osiřelou dívku aby unikla. Teď jít pro tyčím.

06. Místo s harampádím Chase: Vy musíte být moc rychlý nyní a sbírat cenu čekání na vás (dobře, ne docela čekání).

07. Stáje: To je místo kde vy budete učit se / se dozvíte vaše ABCS. Psát v dopisu a jestli to je v jménu znaku chtěl, Anne - Mary ukáže to vám. Teď řeší hádanka!

08. Pila vykružovačka místa s harampádím: Vy uvidíte malebný pohled na místo s harampádím (yuck) a obraz se rozpadne před vašimi velice očima. Vraťte kusy dohromady!

09. 402 bludiště javoru: Jak titul již říká, to je bludiště a vy potřebujete aby prošli městem a najít správnou adresu.

10. Psí boj: Žádné rizikové cenné papíry zde. To je skutečný psí boj (s blechami v kožešině a všechno). Vy potřebujete aby nutili vašeho oponenta mimo obrazovku. Dolů kachny, nahoru stávky s tlapou (a nadějně hit nos dalšího psa) a levý a pravý (nečekaně) pohybovat, že vámi vlevo a vpravo.

Dohromady, to je hra která může přinést nějakou veselou zábavu, ale musíte pamatovat si, že to byli v první řadě určený pro mladší hráči, věkový skupina pohyb nejvíce apeloval (dětem letitým mezi 6 a 10). Ponorka hry jsou jiný dost a může být jsem těšila se z (bohužel pokaždé když vy hrajete, že to je na jedno kopyto) a scény vysvětlující příběh je hezky udělaný, tak možná, že bys mohl chtít držet to, jen tak bys mohl mít hezký a poněkud jiný (vy couldevený řeknete originální) příběh aby pověděl malinký . Tak tam jsou nějaké plus a nějaké minus. Nakonec oni krátí navzájem a my dostaneme hru s průměrným skóre (ale nikterak průměrná hra).

Pokud jde o technickou část, já mohu říct hra není marná ve všech rozvažování roku tom byl udělaný, ale daleko od ohromný. Já jsem byl měl nějaké problémy nastavení toho, tak myslím si já uvíznu v PC reproduktorových hlasových nastaveních a žádné pracující ovládací páce.

Zvuk třebaže přicházející z PC mluvčí zahrnuje zpívání (vy můžete slyšet hlas Dom DeLuise zpívání filmové písně tématu), ale je bohužel moc nízké kvality (že vy byste jste byli poslouchající čerta nahoru záznam - přes mobilní telefon s velice špatným signálem a hodně šumu pozadí). Tak možná, že bys mohl chtít zhasnout zvuk (F1 splňuje účel).

Přinejmenším hra má hezký dost EGA grafiky (oni jsou stejní jak Tandyina grafika a lépe pak CGA přirozeně). Měl bys provozovat DOGSE soubor pro to (DOGST být Tandyin mód a DOGSC CGA mód přirozeně). Bohužel animace je daleko od hladká. Vy budete se skřítci blýskání a cukající sebou docela hodně, tak možná, že bys mohl chtít hrát trochu s cykly (kupodivu já jsem nemohl určit optimální rychlost, ale ty by nemělo být nižší pak 1000 cykly a žádný výš pak 3000 - které alreadymakes hra mírně příliš rychle).


Rok vydaní: 1989

Vydali: Polarware / Penguin Software, Inc.

Obrazek:All Dogs Go To Heaven - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo