Yes Prime Minister
Yes Prime Minister - náhled

Já jsem docela jistý vy jste obeznámen s brilantní britskou politickou satirou volala ano ministerského předsedu. Dobře nyní je vaše šanc

...

Alien Virus Recenze

Recenze | Screeny


Cizí vir uvádí příběh my všichni známe velmi dobře; náš hrdina je poslaný do dodat nějaké zboží k přísně tajné prostoru-stanici daleko od normálních dopravních obchodních cest. A, samozřejmě, jeho přítelkyně také pracuje na stanici. Tak náš hrdina odstavuje v naději na trávící nějaký čas s jeho dívkou. Nicméně, jakmile on přijede, že on uvědomí si, že všechno není dobře. Namísto vítaného výboru, on nalézá prázdný ložný prostor a zavřené dveře.

To je jak hra začíná, s vámi být uvězněný v ložném prostoru, a váš první úkol bude aby dostal robota online a dveře otevřely. Potíž je jen právo na toto učit vás základy hry. Vy strávíte nějaké čas vyřešení jak dostat robota pracování, ale jakmile dveře otevřou, vy jste hození do smrtelného závodu s časem a monstra schovávající se ve stínu.

Hra je standardní dobrodružná hra, kde klíč k úspěchu je v sbírání všechno, co vy můžete a poslouchání pro nápovědy v herních dialogách. Dobře, přinejmenším první část hry je... Někde u konce, všechny logika je odfouknout a vy najdete sebe uvízlý bez záchytného bodu. Já mluvím o scéně kde vy musíte zvětšovat trubku tuku, přidá na úsilí podlaha blízko větrací šachty, vypnout světla, a čekat pro cizí hodit na sebe tuk a dostat zabitý fanouškem... Jestli kdokoliv ne - docela nerozumět že, vy nejste sám. Všude já jsem díval se, lidi byli rozčilený s hrou v tom bodě.

Další podivný aspekt v hře je že všechny místnosti a chodby jsou viděné ze zvoleného bodu, dělání orientace trochu cizí nejdříve (a zvláště ve větracích šachtách). Ještě, měl bys sžít se toto trochu do hry.

Pokud jde o příběh a grafiku, tam opravdu není moc co není řečené. Příběh je jako nějaký /každý /žádný skript hrůzy v prostoru s prohranou skupinou lidí a cizích monster, a vy víte, jak to bude končit předtím než vy dostanete v půli cesty skrz hru. Dokonce tak, hra je veselá zábava a vyzývavý s hezkými tmavými scénami které vypadá osudné a děsivé, právě jako ty by mělo být.

Dohromady, hra má své výkyvy nahoru a dolů a přijímá mnoho 3.

Úvod je odstraněný aby udělal archiv menší, ale opravdu to není potřebný pro tuto hru.

Také, vy potřebujete dodržovat pokyny v souboru trhliny pro hru práci, ale trhlina vysvětluje všechno velmi dobře.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Trecision

Obrazek:Alien Virus - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo