Leather Goddesses of Phobos 2
Leather Goddesses of Phobos 2 - náhled

Nyní to je jedna bláznivá hra. Vy dostanete se do hrát jedné ze tří znaky a jejich mise (volby) jsou jiné. Hrající jeden ze dvou Earthlin

...

Alien Rampage Recenze

Recenze | Screeny


Cizí Ramapge je druh hry že byl bych milovaný již v roce 1993. Bohužel, já jsem nemohl hrát to v roce 1993 protože to nebylo vydání až do roku 1996. To je tři roky po zkáze udělala jeho debut, dva roky po WarCraft a X - Com, a do roku 1996 těmi hrami dokonce měly pokračování. Trh hraní přesunulo dobře za stranou rolovacími střelci a do věku 3D a RTSS. Cizí běsnění vstoupilo do trhu daleko příliš pozdě. Možná vývojáři doufali, že oživit opuštěný žánr. Možná tato hra měla nadměrně dlouhý vývojový cyklus.Ale jakýkoliv důvod, toto označuje celkem vzato hru spojenou s vývojovým týmem ' úzkého kruhu Creations.

Toto hra mohla by opravdu konat jeho vlastní měla hřiště byla trochu víc rovná. To vychloubal se 5 úroveň multi -- rolování paralaxy pozadí, hladkých ovládacích prvků, inovativního míření schématu a krvi, mnoho krve. Vezměte držení jednoho z vašich sedmi dostupných zbraní a odstřelte plamen dýchání šnek nebo cizího jezení rostlin nebo kliknutí jako kraba monstra nebo laseru ovládající muž ještěrky a vy budete odměněný se sprchou vnitřností. Ale ne všechno, co pohyby je váš nepřítel. A cizí mužíček v plášti prodá vy zbraně s mincemi, které vy sesbíral. Přátelští okřídlení draci ponesou vás na svých zádech skrz džungli. Tam jsou také Moorgs kolem, zvířecí místní otroci kteří často pomohou vám jestli vy uvolnit je. Moorgs otevřené dveře nemohou stát na knoflíkách pro vás, dát vám mince, a v aspoň jednom případu (v prvním úrovni) hrbu přes pro vás stát na svých zádech dosáhnout vysoké římsy.

Spiknutí hry začíná kdy cizí anti-hrdina, kdo vypadá jako dítě Kermita žáby a Gene Simonsa, je sestřelený přes primitivní planetu a sliby aby pomstily sebe jak on hledá části aby opravily jeho loď. Ne že on potřebuje omluvu. Můj odhad je tento hoch by vyrovnal planetu jen proto, že tam není nic v televizi ale zopakuje chody.

Hádanky v hře jsou pěkný standard, najít vypínač, dostat klíč, a jít do kde nemohl předtím. To není vždy zřejmý co neduh jistého vypínače je, tak možná budete muset lovit kolem trochu. Obvykle to není tak moc špatný a vy ne- vrátit se moc moc pokud vy nejen nemáte žádnou představu o tom, co to poslední vypínač nebo vy jste pokračovali v pádu skrz stejnou mezeru k dříve části úrovně. Hra dělá dobrou práci dávající vám dost hry času. Všechny 20 úrovně jsou docela rozpínavé a hádanky pojistí vy jen nezazipovat skrz.

V roce 1996 tato hra by měla potřebovat být mnohem víc inovativní než to byla jestli to chtělo uspět proti obrům času. Ale to je bez ohledu právě teď. Čas, ohromný vyrovnávač, zmenšil úder z těch těžký kdo zasahuje soupeře údery a nyní my můžeme vychutnávat tuto hru že my možná jsme přešli před sám přednostmi.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Inner Circle Creations

Obrazek:Alien Rampage - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo