Nightmare Creatures
Nightmare Creatures - náhled

Londýn, 1834. Obrovská pozorování byla ohlášená, spolu se zprávami o lidech změně do bezbožných kreatur, a nebožtík budí z jejich hrobů a

...

Alice in Wonderland Recenze

Recenze | Screeny


Alenka vyráží na břehu řeky poslouchání její starší sestry čtené, brblá, z knihy ona drží. A kniha bez obrázků nebo konverzací, Alenka dumá. Jaký druh knihy je to? Dinah zatoulá se, z nudy, a tak dělá Alenku. Alenka, být moc zvědavé dítě, vběhne do mnoha rozptylujících a někdy chutných věcí při dívající se pro její kočku. Po nálezu nějakých skřítcích a zdřímnou si, ona všimne si zvědavého bílého králíka a sleduje to do té doby, než ona zjistí, že ona hroutící se jeho díru. Její oblečení padáky nahoru a ona plachtí dolů k spodní části s jen ránou.Odmrštění její oblečení a rozhlédne se kolem, ona všimne si skleněné tabulky, na vrch která je malý klíč a malá láhev, které je označené ' pít mě.to je kde skutečné dobrodružství začne jak věci rostou "stále víc zvědavé."

Alenka v říši divů je chytrá hra a veliké dobrodružství pro fanoušky Lewisa Carrollovy hlavní knihy. Jestli vy také čtete knihu, děj se zdá moc důvěrně známý a hra bude snadná následovat. Já bych odvážil se řekl, že ti, kdo nikdy nečtou příběh stále najde hru příjemnou, ale trochu obtížnější. Jestli vy vychutnáváte textové hry a příběh Aliciných dobrodružství v říši divů vy byste souhlasili s mým přídělem 4.

AI Následuje příkazy jako je východ, chycení, házení v kapse, a jídlo. A dobrá paměť a/nebo kus papíru aby kreslil mapu na také pomoci. Jen pamatovat si aby pobavil se a sledovat co vy jíte!


Rok vydaní: 1989

Vydali: Dale Disharoon, Inc.

Obrazek:Alice in Wonderland - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo