Quik The Thunder Rabbit
Quik The Thunder Rabbit - náhled

Vesnice králíka má vyčerpal zásobu mrkví, tak oni pošlou jejich hrdinu, Quik, najít legendární magické semeno mrkve která produkuje nekon

...

Albion Recenze

Recenze | Screeny


, které Vy jste velitel malého raketoplánu který dělá let do průzkumu velké rybářské zpracovatelské lodi, když vtom všechny vašich kolizí systému, vy ztratíte kontrolu, a jsem přinucený přistát na awild a neznámou planetu. Znám příběh nezdá se moc originál doposud, ale to dostane lepší moc brzo.

Vy jste pilot Tom Driscoll, a vy musíte připravovat sebe pro vesmírný let raketoplánu. Krátký prolog představí vás k znak Tom, a také zjistíte užitečná fakta o vaší misi.

Nicméně, něco se stalo zatímco váš znak spal: A člen osádky spáchaly sebevraždu. Od důstojníků a kapitán chce zjistit, co stalo se, celá část lodi byla kordon mimo hlídačem. Teď vy musíte udělat vaše první rozhodnutí: Půjdete do vašeho raketoplánu a opustit loďnebo budete špehovat kolem, zjistí něco o vraždě, a objeví nějaké užitečné položky? Vaše rozhodnutí není rozhodující pro zbytek hry, ale vy se dozvíte víc o ovládacích prvcích a jak řešit problémy v hře jestli vy zůstáváte na lodi. Také, nějaký položky na lodi zpozdí dobrodružství moc snadnější.

V každém případě, kdy vy pustíte se do raketoplánu, vy se dovíte Rainer, vědec kdo by měl pomoct vám s nějakými /každými /žádnými problémy možná, že bys byl na letu. On je také moc důležitý a užitečný znak. Potom co vy havarujete, vaše první naprosté dojmy z tohoto cizího světa džungle brzo bude rozdrcený jak váš raketoplán exploduje.

Potom co vy nabudete vědomí, vy jste obklopení cizí ale nádherné Iskai ( kreatury kočky), kdo nebude jíst vás - prozatím. Skrz obratná vyjednávání a dobré mravy vy rychle budete vydělávat víru Iskai a fantastický cesta začíná.

Albion je jeden z těch RPGS pro který já mohu jen říct následující: Jestli ještě nikdy není vrátilo se hraní toho, pak vy nevíte jaká dobrý RPG je! To nemá realistické 3D grafiku nebo velké znakové menu jako moderní hry, ale Albion dělá má své vlastní šarm. Grafika je dobrá 2D-oční perspektiva ptáků AND 3D první osoby perspektivy), zvuky jsou různé a převést ohromnou atmosféru, a ovládací prvky jsou jednoduché a snadný aby učily se / dozvěděly se.

Boje staví se-založený ( nekřičí), ale přesto moc excitace. Jak na šachovnici, budete muset pohybovat vašimi znaky a přinést je do pozice. Také, budete muset reagovat na pohyby nepřítele. Tam je velký výběr zbraní vy můžete použít. Především, tam jsou zbraně pro střelbu na krátkou vzdálenost jako meče, osy a osnovy, a také dalekonosné zbraně jako přídě, pistole (!) a kuše. Protože to je RPG, tam jsou samozřejmě také hláskují k vaší dispozici. Vy můžete také vybrat si mezi mnohými druhy obrněných jednotek.

Další moc pozitivní bod je množství položek v hře. Každá položka má funkci a hodnotu. Vždy vyzkoušejí položky které vy naleznete ve vašich dobrodružstvích. Ujistěte se, že vzít je s vámi jestli vy si myslíte, že oni by mohli být důležitýnebo prodat je v dalším obchodníkovi. Se zlatem vy dostanete, vy můžete koupit nové vybavení pro vaše znaky. (já dám vám jeden tip: To nepomáhá jestli vy skladujete všechny vaše zlato, protože celková spousta položek vašich znaků může nést je omezený, a tak je prostor v kredencích a hrudích. Vydělejte peníze a kupte nové a lepší vybavení pro vaše znaky. Toto dělá hru snadnější.)

kromě obrněných jednotek a zbraní, budete muset koupit jídlo. Protože vaše znaky unavovaly po jen páru bojů nebo dlouhých procházek, nechte je odpočívat pravidelně.

Nicméně, všechny tyto ohromné věci nejsou nic ve srovnání s příběhem sám. Vyznačuje se mnoho (a já mám na mysli MANY) překvapuje a je moc sevření. Po několika hraní hodin a dostávání ponořeného do děje, jednoduše ty nemůžeš zastavit! Ale dávat si pozor. Hra je dlouhý, a vy ne- neskončíte to za několik hodin (trvalo mi 2 týdny). Tam jsou také nějaká nová překvapení a věci aby objevily jestli vy hrajete to několikrát.

Dohromady, Albion je jedním z nejlepších RPGS vůbec kdy. A poutavý příběh, báječný svět, zajímavé znaky, a velmi dobré zvuky a dobrý grafika udělá tuto hru něco, co musí má pro nějaký /každý /žádný RPG-FAN, stejně dobře, jako každý další hráč. To zaslouží si jasný 5, ačkoli já bych dal to 10 kdybych mohl.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Blue Byte Software GmbH

Obrazek:Albion - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo