Theatre of Pain
Theatre of Pain - náhled

Zpět v 90- ovo, má oblíbená boj hra byla smrtelná Kombat, nejenže theoriginal, ale jeho vteřinové a třetí pokračování také. Ale, po chvil

...

Al Qadim - The Genies Curse Recenze

Recenze | Screeny


Prokletí džin je zajímavá rotace na myriáda kobek & Dragons - based RPGS uvolnil v průběhu let, a mnoha způsoby to je jedinečný mezi nimi. Pro jednu věc, to je jediná hra aby byla založen na Al - Qadim volebním nastavení, 2. vydání gameworld založený na arabské mytologii, zvláště ten od tisíce a One Nights. Nekonečné pouště, létající koberce, exotické zbraně, věže se slzovými-zformovanými vrcholy a, samozřejmě, džin, jsou všechny důležité prvky v Al - Qadim světě.

Hra obsazuje vás jak nejmladší syn al-Hazrad rodiny z černokněžníka- ovo Isle. Jak to otvírá, vy dokončujete váš trénink aby byl korzár, druh námezdní/válečníka typové třídy. Po procházení konečné zkoušky, bludiště- podobná oblast která efektivně slouží jak herní výuka, vy jste zmizení zpět k vašemu domovskému městu, kde vy dostanete se do setkat se zbytkem vaší rodiny, a dají dohromady některé ze zadního příběhu. Al - Hazrads jsou silný šlechtický rod, kdo před několika lety (před vaším narozením) dostaly džin Sha'ir. Od té doby, co vy jste nebyli narozený tehdy, vy nemůžete ovládat džin, jen vaši rodiče a sourozenci mohou. Vaše rodina má soupeření s dalším šlechtickým rodem napříč městem, Wassabs, které vedl městského vladaře aby dělal si starosti že vaši příbuzní lidé mohou objednat džin aby použili své síly proti nim, které mohly hláskovat pohromu pro město.

Vy vyjednáváte pauzu mezi Al - Hazrads a Wassabs, ale to není dávno před něčím jde špatně: Rodinný džin je obviněný z útočící Wassab, a on ( džin) tvrdí, že on jednající pod objednávkami z vašeho otce. Vaše rodina je uvězněný, ale vy máte povoleno zůstat volný, protože jste nebyli jste nemohli ovládat ho. Váš trest je aby byl vykázaný z oázy místo toho. A tak vy začnete vaše hledání aby zjistilo, co opravdu se stalo, vyčistit vaše rodné jméno, a docela možná chrání svět pro dobrou míru.

Nejvíce znatelná věc o TGC je že to nehraje vůbec jako vy byste očekávali D&D hru k. Pro jednu věc, tam je vedle žádného znakového uživatelského přizpůsobení. Vy dostanete se do vybrat si vaše křestní jméno hrdiny, ale to je to; jeho zjev, třída a statistiky jsou všechny přednastavené. To je hlavně proto, že hra je daleko víc připomínající akční RPG než váš tradiční D&D jízdné.Myslete legendu Zelda nebo Seiken Densetsu (také známý jak - ův něco many - ův sérií) a měl bys dostat myšlenku. Vy můžete ovládat akci používání buď klávesnice - v takovém případě to opravdu dělá cítit právě jako hraní Secret many v soupeři - nebo s myší, která je dost cizí předchůdce Jitřenky řízení motoru. Vy pohybujete vaším kurzorem kolem obrazovky s myší, a jste odešli kliknutí aby napadlo s vaší aktuálně vybavenou zbraní nebo působit společně cokoliv je před vámi. Držte dole pravé tlačítko myši a váš znak půjde směrem ke kurzoru; pohybujte to kolem a on bude sledovat to. Oba metody kontroly jsou hezké a hladký, třebaže vy pravděpodobně skončíte přepínání mezi dvěma několikrát průběhem hry. Ovládání myší je víc užitečný v městech, kde vy uděláte mnoho chůze, ale v kobkách a bojový oblasti klávesnice nabízí víc přesnou kontrolu.

Přes průběh hry, vy získáte mnoho jiných zbraní. Vaše spolehlivá křivá šavle vždy bude vybavený, a může být napájený pomocí měsíčních kamenů (které fungovat trochu jako FFVII- ovo hmota). vystrojit je, útoky mohou být udělaný silnějšínebo mít další schopnosti přidané k nim. Vy také získáte četné sekundární zbraně, jako je osidlo (které vrhá kulky které vyhledávat nepřátele), kteří mohou být přiřazení k volné místo.

Jedna otravná věc o prokletí džin je že, dokonce když váš znak jde úhlopříčně, on může jen čelit v čtyřech směrech. Kvůli způsobu, jakým křivé šavle funkce - jen ve skutečnosti udeření přímo - toto myslí, že to je často moc obtížný aby dostal se do dobrého zaútočení na pozici vztaženou k nepříteli. Toto postupně míní , že hra může být moc frustrující v místech. Ne přesně obtížný, právě otravný.

Jestli vy můžete zvyknout si na nešikovný boj, pak prokletí džin je vysoce příjemné dobrodružství, a zajímavá kapitola ve vývoji D&D přizpůsobování.

Část kobek & Dragons her sérií


Rok vydaní: 1994

Vydali: Cyberlore Studios, Inc.

Obrazek:Al Qadim - The Genies Curse - stáhnout

24xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo