Klax
Klax - náhled

Nikdy neslyšet o Klax? Dobře já jsem měl ani ne. Donedávna, to je. Já jsem objevil remake z toho a jsem to dal jde. To je veselá zábava m

...

Adventures of Willy Beamish, The Recenze

Recenze | Screeny


Já jsem opravdu velký fanoušek této hry; Myslím si, že většinu lidí které vychutnávat sierra hry také by užilo si to. Toto hra hraje Willy zářící mladý chlapec, který nic více pak chce utratit jeho léto hrající Nintari (zvuky jako podobný brzký 90- ovo systém my všichni milovali aby hráli) a vítězství Nintari mistrovství hraní. Samozřejmě věci nejdou podle Willyových plánů jak on stává se zametený nahoru do podivínského dobrodružství které silážuje jemu proti dvěma nejmocnějším postavám ve městě, Leona, hlava moc silný zatroubí sladkou společnost, a Louis vůdce Plumbers unie kdy oni spojí aby zkusili a přinést celé město pod jejich mocí. Mrštte dovnitř dva oddané přátele, šílená oblíbená žába volala rohový, rodina nindž, mluvící papoušek, duch, a opatrovnice dětí upíra pro dobrou míru a vy dostanete nezvyklé a veselé zábavu naplněné Sierra dobrodružství!

Toto hra je váš základní myší ukázat a kliknout typové rozhraní podobné mnoha jiných Sierrských On - Line her času. Grafika jsou veselá zábava a moc kresba. Děj je pravděpodobně kde tato hra je nejslabší, nejenže je to kratičký, já myslím, že já tluču hru v jednom sezení, ale tam je hodně aspektů hry já plsti jsem byl neprozkoumaný jako jehož to šílená ošetřovatelka? A kdo jsou všechny děti ve vazbě? Hádanky sami jsou obvykle logické, ale může být moc klamavý aby řešil. Někdy nemá důvtip aby dokončil úkol ve vymezeném čase. Má rada, SAVE OFTEN!!!

V uzavření této hry je hodně veselá zábava pro jednorázové běh časové základny rychlé dobrodružství a všechny pravdivý fanoušek sierra a/nebo dobrodružných her. To je hra která kdokoliv může hrát v rozsahu od moc mladé k dokonce nejstaršímu loajálnímu Sierrskému fanouškovi. Tak sedět nečinně, uchopí některé bouchnou namočí colu, krajíc pizza sardele, a vychutnávat!


Rok vydaní: 1991

Vydali: Dynamix

Obrazek:Adventures of Willy Beamish, The - stáhnout

22xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo