Worms Armagedon
Worms Armagedon - náhled

Worms Armagedon je arkáda s kreslenou grafikou. Jste se svýma červama umístění v jedné 2D aréně a a řežete červíky svého nepřítele.

...

Ultimate Soccer Manager 2 Recenze

Recenze | Screeny


Konečný manažer fotbalu 2 je manažerský sim předtím, než to je fotbalový sim. Jak manažer fotbalového klubu dle vaší volby v některý z lig v Anglii, Francie nebo Německo, které vy ovládáte kdo dostává najaté, střílelo, prodalo, kolik ceny sody, která stojí potřebné zlepšování a mnoha dalších věcí. Nejdůležitější aktiva pro klub jsou, samozřejmě, hráči. V konečném manažeru fotbalu 2 tyto je skuteční hráči klubů v době dělání. To je na rozdíl od první verze této hry která měla fantazii jména kvůli nedostatku licence která by dovolila jim užívat skutečná jména hráčů. Hráči sami mají různé statistické výkazy které určit jak dobré oni jsou ve vykonávání různých funkcí na poli. Nejdůležitější z nich jsou pouští se do, procházení a střílení. Tyto zjistí, jestli hráče je obranný hráč, střed hřiště nebo útočník v tomto pořadí. Další atributy jsou například rychlost která určuje jak rychlý hráč může běžet a fitness které, jestli nižší pak maximum 100 znamená hráče je zraněné a měl by být odpočinuté.

Jak manažer vy rozhodnete se kdo bude hrát v kterém pozici a jaký druh taktik vašeho týmu bude užívat. Toto část hry může být tak jednoduchý jak vybírá si 4 - 4 - 2 sestavený a dávání vašich nejlepších hráčů v obraně středu hřištích a pozoruhodných pozicích a provádění utkání a může být jak s tím spojený jak dělání vašich vlastních klasických děl a volných kopů. Jakmile vy začnete utkání, které vy máte možnost dávající každé individuální hráče příkazy jako nahoru pole více nebo ustoupí více ale znovu vy nepotřebujete aby jste mohli skončit utkání s vítězstvím. Utkání sám je vyčerpané v polo 3D styl s hráči během nahoru a dolů smůly procházení míče. Třebaže to všechno vypadá hezky utkání dělá cítit neskutečné. Skóre jsou víckrát ne tři cíle oddělený dokonce když vy dali Manchester United proti nejslabšímu týmu konference.

Vy máte povoleno vsadit na zápasy a to může být snadný způsob jak zvednout několik bago. Vy můžete dokonce jste vsadili se proti vašemu vlastnímu týmu a potom hodit utkání ale vy ne více nevyděláte peníze tímto způsobem a to dělá znamená, že vy ztratíte cenné body v závodu k mistrovství tak tam je málo bodu přitom. V hrách já jsem hrál já nikdy jednou jsem byl měl peněžní problémy. Prodávající hráče je snadný způsob jak dostat více peněz a jestli vy vsadili na každé utkání, které vy jste si jist vy můžete vyhrát vy můžete vydělávat více pak 15 milionu v sázení sám za rok.

Toto přinese mi k slabině starosty hry. Toto hra není obtížný aby hrála. To všechno se točí kolem dostávání nejlepší hráči a dokud vy máte peníze dokonce nejlepší premiérování hráče mít žádné výčitky o hraní v třetím dělení významu vy můžete hodně koupit sebe sen-tým a vyhraje prakticky každé utkání.

Ale konečný manažer fotbalu zůstává hezkou hrou. To je potěšitelný aby vidělo váš třetí divizní tým postupně lezl dělení k nakonec vzít že první premiérování vyhraje. Nakonec nekonečné zápasy budou nudit vás ale to trvá dlouho pro to stát se.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Sierra On-Line, Inc.

Obrazek:Ultimate Soccer Manager 2 - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo