Caesar
Caesar - náhled

Jako první dovolte mi, abych vám řekl nějaké dobré zprávy. Tady je to, co naklonilo se Mill zábavu, Inc ., výrobci Caesara IV musí říct o

...

Adventures of Robin Hood, The Recenze

Recenze | Screeny


Toto hra je založen na extrémně populárních dobrodružstvích Robinách Hooda. Nicméně, pro ty z vás kdo je neznalá historie tohoto velkolepého lukostřelce a bandity, tady je příběh v kostce:

1. Vyletět z práce vašeho hradu šerifem Nottinghama.2. Shromážděte skupinu personálů.3. Získejte popularitu drancováním z bohatý a dávání k chudí.4. Být deklarovaný psanec.5. Usilujte o služku Mariau.6. Vezměte zpátky hrad, zničte/zabít šerifa, hoorah.7. Ne, tato hra není založený na některý z filmů (zvláště ne jeden hrající Kevina Costnera).

Robin Hood začíná se zábavný málo úvodu v kterém Robin je svlečený z jeho hradu. Vy ovládáte hněvající se (ne opravdu, to je docela zábavný) Robin před vraty. Toto vzbudí dojmy že Robin není většina společně nebo kompetentního jednotlivce, navzdory co příběhy říkají. Vaše práce je aby vedla Robin na jeho hledání aby znovu získalo jeho hrad. Vy ne tolik kontrola Robin přímo jak kliknutí na kde/co vy chcete jemu dělat, a on dělá tak, někdy ne docela cesta, kterou vy jste chtěli aby on. Zachraňující bude Scarlet, například, zahrnuje střílení jeho uchvatitelů s vaší úklonou. Chraňte vaši hru předtím než vás střílíte, jak jste jenom pravděpodobně střílet vůli namísto stráže... Erm, promiňte, vůle. To je mírně znervózňující, ale ve skutečnosti provází dobře s pocitem zbytku hry.

Hra je hraný v izometrickém 3/4 pohledu užívaném lidnatý, výkonový obchodník a hezkých pár další god - sim typové hry. Ve skutečnosti, hra má přesně tento druh pocitu v tom. Vy cítíte více jako bys vedli Robin vítězství než jako bys bylo ve skutečnosti BEING Robin. Grafika jsou trochu na malé straně, ale moc dobře vykonaný (uvažovat o zelenější Art War). Všichni hlavní znaky jsou snadno identifikované a okamžitě líbezný (to je odporné opravdu). Tam jsou nějaké statické obrazy aby nastavily náladu pro jisté události (jako jsou změna období) které jsou docela dobrá. Dohromady, Robin Hood dělá pěknou práci na vizuální přední straně.

Zvuk dělá jeho práci dobře, ale není nic příliš úžasný. Úklona dělá trochu "thwip" zvuk kdy vy vypálíte, brána hradu klapání nahoru a dolů, parohů hlasatele oznámení a tapetů, kostelního zvonů prstenu, a tak dále To je asi to, opravdu; žádný pumpující průmyslový zvukový doprovod od Trent Reznor (žádného zvukového doprovodu vůbec, ve skutečnosti), ne "kuřátko-kuřátko" brokovnic být napřímené, žádné zvuky lidí běžících kolem křičení zatímco v ohni... Páni !, promiňte, Quake převzali můj mozek chvilku tam.

Dohromady, Robin Hood je veselá zábava málo hry s docela kusem humor aby držel vás do toho. Je tam několik bodů v které není moc zřejmé pokud se týče co vy byste měl být dělající a tak vy stráví kus čas bloudící kolem nicnedělání, ale toto nestalo se příliš často a nikdy nestane se problémem (vy můžete vždy jít a praktikovat withyour úklonu v cíli jestli vy otrávíte se nebo totálně vyjevený). Vychutnávejte hru!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Millennium Interactive Ltd.

Obrazek:Adventures of Robin Hood, The - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo