Hannibal
Hannibal - náhled

Na apeninském poloostrově tam byla malá vesnice určený pro značnou velikost.Vesnice nyní je nazývaná Římem ' věčným městem ' . Ale tam by

...

Adventures in Math Recenze

Recenze | Screeny


Adventures v matematice je pevné hry pro provozující praxi základní operace matematiky. Vy vstupujete do starého hradu a musíte najít východ při sbírání tak mnoha pokladů jak vy můžete. Aby mohly otevřít dveře nebo sbírat poklady, vy musíte řešit problém. Je to velmi jednoduchý a má sklon být více zájmu než jednoduše být matematika kvíz.

Na začátku vy musíte si vybrat které operace vy chcete praktikovat a velikost hradu. Hrad je přetřídit bludiště místností. Střední hrad je jako malý s dalšími místnostmi, zatímco velký hrad je jako médium jeden s dalšími místnostmi. Tak, to je doporučená, aby děti hra v menších hradech prvních dokud oni nememorují místnosti. Ještě, dokonce velký hrad není příliš komplikovaný. V případě že vy navštívíte stejnou místnost znovu vy budete obeznámení o tom, tak jestli vy ztratíte se, vy najdete správnou cestu dříve či později. Tam je také dva hráčský mód v případě, že vy chcete hrát si s přítelem. Dva hráči zkoumají hrady odděleně a hra vypínače k dalšímu hráči po proudu jeden udělal nějaký postup.

Otevřít dveře je snadnější než vybírání pokladů. Jestli vaše odpověď byla špatná, vy budete ukázaní správný jeden. Vy můžete zkusit stejnou akci znovu řešením dalšího problému. Nicméně, vy máte jen jeden vyšetřovat kvůli jistým pokladům. Jestli nemáte pravdu, pavouk se objeví a vzít to pryč, ale vy dostanete více bodů pro poklady než dveře.

Čísla mohou vyjít k 1000, tak hra nemusí být nejlepší pro uvedení základní operace dětem. Měli by praktikovat se snadnějšími problémy a později hrou Adventures v matematice pro další praxi. Poklady a hrady jistě budou zajímavé jim, zatímco problémy mohou být moc vyzývavé. Doporučený pro ti kteří potřebují aby zvládli základní operace.

Užívej RUN.BAT začít hru. Hra pracuje pod Windows ale pravděpodobně bude pracovat příliš rychle. Užívací DOSBOX zpomalit to tak vy můžete číst správné odpovědi.


Rok vydaní: 1983

Vydali: IBM

Obrazek:Adventures in Math - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo