Shadow President
Shadow President - náhled

If jste si vůbec kdy sledované zprávy, vy pravděpodobně jste viděli zprávu zahrnující prezidenta Spojených států. Možná, že on na výlet n

...

Contraption Zack Recenze

Recenze | Screeny


To je GameBringer znovu, zpravodajství z malé kanceláře hluboko v útrobách přístroje Co., ale zdá se, že jsem mít nějaké problémy s mocí, můj počítač, a všechno ostatní. Já myslím, že já zavolám po tom nový hoch údržby...

Výmysl Zack! Výmysl Zack je hra hádanky, pomocí stejného 3D izometrického pohledu to bylo udělané populární (byla to opravdu vůbec kdy populární) hrami jako lidnatá a Treasure past. Pokladová past je nejlepší věc vím o srovnávat tuto hru také.

To je Zackův první den zde v přístroji Co., a já jsem si jist, že ztracené existence v údržbě chystají se dát mu těžký čas a dělat něco mladého člověka jako skryje jeho nástroje. Vy ovládáte Zacka a pomoct mu řešit série hádanek pro znovu získat jeho nástroje a opravit nějaké stroje kolem rostliny zároveň.

Hra může být ušetřený, ale vy vždy uskočíte na začátku "oblasti." přesně co představuje "oblast" není jasný ke mně. Možná příručka vysvětlila to. Výsledek je že vy budete hrát stejnou úroveň a hádanku přes několikrát, ale oblast není tak velký pokud se týče být nesnesitelný.

Další rozčilování je že můžete dostat "přilepit" neschopný aby pokračovalo, opuštění vás žádných dalších možností ale spustit znovu nebo naložit hru. To není hlavní dohoda, ale zdálo by se jako hra by měla všimnout si, že vy jste zaneřádili úroveň a vybízet vás automaticky.

Grafika je docela slušná a zástupce u doby. hry hádanky ne přesně nespoléhají se na jejich grafiku tak grafika ve výmyslu Zackovi víc než upravit účet. Hudba (která hrála používání VDMSOUND, ale ne DOSBOX) a zvukové efekty jsou jednoduché a ne - nerozptýlily.

Teď pro opičí příbuzný aby zacpal práce, jestli já smím míchat metafory, je že výmysl Zack jen nebyl vzrušující. To bylo zajímavé - ne příliš jednoduchý a ne příliš tvrdý, ale nebyla tam žádná "pára!" v tom, podle mého mínění. Uchopte vaše kladivo a nastartovat... tato hra může být víc práce než hra!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Presage Software, Inc.

Obrazek:Contraption Zack - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo