Xenon
Xenon - náhled

Xenon úvodu je horní střelec který byl zpočátku vyvinutý a uvolněný pro Amigaovu platformu a byla později převedený na další platformy, v

...

Riders of Rohan Recenze

Recenze | Screeny


J.R.R. Tolkienovy jezdci Rohan je hezké válečné hry, udělaný japonský videoherním obrovský Konami v roce 1991.

Jeho originalita ve srovnání s desítkami dalších Middle Earth - based titulů leží v jeho struktuře. To mísí se jiné žánry, jako strategie, dobrodružství a arkáda-akce.

Jeho spiknutí je založen na událostech které konat se ve druhém svazku slavného pána prstenů trilogie, dva Towers. Hezký, protože vy víte, jak to začíná a jak to končí, ale může ještě cokoliv máš rád uprostřed toho.

Poté co Boromir- ovo smrt, Orcs unese skřítky Merry a ušlechtilá odrůda jablka zatímco Frodo a Sam odjíždí do Mordor. Zbývající členové kamarádství se rozhodnou sledovat Orcs a uvolnit jejich přátele, odcházející Frodo a Say sami. Teď vy ovládáte akci.

Vy najdete sebe v Rohan Mark, dávající příkazy do Prince Theodred a jeho hraniční armády, stejně jako k skupině pronásledovatelů, Legolas skřítek, Gimli trpaslík a, přirozeně, Aragorn/Strider Gondor. Vy se můžete rozhodnout následovat knižní děj striktněnebo splést to úplně. Vy můžete zabránit Prince Theodred z umírání, nechat Merry a ušlechtilou odrůdu jablka sám s jejich zkázou, a dokonce vyhne se hlubokému obležení kormidla. Záleží na vašich volbách akce a dialogu.

Dobrodružný aspekt velmi závisí na těch volbách. V jiných časech v hře vy přejdete na dialog mód který uvádí moc půvabnou grafiku a více přidá k atmosféře. Neuvolněte se ačkoli, protože ty momenty jsou VERY důležité. A slovo může více nebo méně úplně měnit vaši budoucnost. Každý kdo četl knihu nebo sledovaný film pravděpodobně využije to. Správná slova bude ve skutečnosti poskytuje vám pomoc úžasně silný Ents, a dokonce přesvědčit krále Theoden samotný zdvihnout jeho meč a štít a bojuje ve vaší straně.

Akční komponenta se skládá z bojů arkády, která předvedou Konami- ovo zkušenost na tomto poli. Tam jsou jedni na jednoho meč rvačky/ bojů sekery, která vyskytují se kdy váš armádní šéf je putovní nebo kdy malá skupina znaků je přepadená. Vy pohybujete vaším znakem s myší, dovolující stávky a odražení. Aragorn je nejlepší v tomto způsobu bojích. Kdy u kormidla- ovo hlubina, vy nakonec budete přinucení bránit zdi z kosatky výpadů z obleženého města. Čas na to ukázat Legolas' úklona schopnosti, střílením blížícími se nepřáteli a potápění za zuby cimbuřími aby vyhnula se rychlé smrti. Nakonec, budeš mít možnost velící Gandalf a jeho čarovné moci v blesku/ohnivém kouli souboji proti Ringwraith.Vy můžete nejlepší vaše schopnosti na těch bojích vybírají si ' praktikovat ' z hlavního mena.

Nicméně, tato hra je hlavně strategický. Vy pohybujete vašimi jednotkami skrz Rohan mapu, spojit je s ostatními přidělat silné armádynebo ukrýt se v hlubině kormidla. Během bitvy vy ovládáte vaše jednotky shora a mohly si vybrat kde přesunout je a jejich pozice. A hezký význačný rys je příjemný málo encyklopedie kde vy můžete najít slabé stránky, síly a krátký popis jednotek a hlavních postav.

Třebaže strategický titul, herní hlavní nedostatky leží v jeho taktickém aspektu.Bitvy mohou být dlouhý a vyčerpávající, a mapové pohyb spínače z pomalý ' rychlý ' (vypadají jako oxymoron) k skutečný ' velmi rychle, " chybění něčeho uprostřed. Mapa je docela chudý, uvádějící jen čtyři lokality (Orthanc Tower, Fangorn Forest, kormidlo- ovo hluboký a Rohan kapitál, Edoras).

Celkově, bezvadný právní titul, který bude víc ceněný Tolkienovými fanoušky, a příjemná hra zkušenost pro všechny další.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Papyrus Design Group, Inc.

Obrazek:Riders of Rohan - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo