Commander Keen 3: Keen must die
Commander Keen 3: Keen must die - náhled

Třetí díl této série byl stejně jako druhý a první vydaný v roce 1990 a opět jsme se nedočkali téměř žádných změn v herním systému.

...

Die Hard Recenze

Recenze | Screeny


Třebaže já jsem obrovský fanoušek zemře tvrdé série filmů, nikdy jsem nebyl nebyl opravdu velký fanoušek hraní her založených na filmech; Já jsem byl vždy pociťovaný to by ubralo z originální zkušenosti a být mnoho snížit. Toto hra dala mi příležitost k tomu, znovu navštívit vytrácet se a mělo spojení s nějaký nostalgický pamět proč já mám rád série tolik především. Udělený, toto není film hrál zpět rám po rámu, ale tam jsou dost elementů tkaných v hře sám uspokojit můj smysl obeznámenosti s dějem.

Spiknutí filmu vydání, zdá se, může být rozmanitý podle venkova vydání. Já četl nějaké elementy spiknutí bylo změněný pro německé vydání filmu kvůli problémům povšimly si západní Němcem vládou vztahující se k terorismu v 80- ovo. Nevím jestli toto ovlivnilo německé vydání hry (jestli je tam jeden). V každém případě, základní základní znalost není požadovaný aby hrála hru, ale zaručený to je užitečný.

Nastavení je Štědrý den a newyorský Police Detective John McLane (hraný vámi) byli jste pozvali navštěvovat jeho odcizenou manželčinu firemní stranu oslavy v Nakatomi Plaza, marnotratný, obchodní komplex výškové budovy. Uprostřed slavnostní události, nezvaná skupina zločinců, představovat hrozbu jak teroristé, dohání hosty na večírku a drží je pro výkupné. Přinejmenším, to je to, co "teroristé" chtít úřady aby věřily. Skutečná motivace za týkajícím se rukojmích převzetím je aby použila to jak kryt zatímco skutečný zločin je spáchaný: vloupání se do vysoké bezpečnosti se klene v Nakatomi Plaza která drží přes $600 milion v dluhopisech na doručitele. Váš hlavní cíl jak John McLane je aby zachránil vaši manželku který osobně je konaný zajatec vůdcem zločinců, jeden Hans Gruber. Jak vy uděláte to a kdo zraní se po cestě je na vás, a kdokoliv pošetilý dost, aby myslel oni mohou zastavit vás. Vy jen máte dvě volby: zemřete snadný nebo vytrácet se!

Jaký ležet vpředu je kratičká hra zahrnující mnoho rozhodnutí, dějové linie. Vy začínáte s dvěma režimy boje (ozbrojené a neozbrojené), zbraně s velmi málo munice a nějakých zbytků vyzvedly z vašich padlých nepřátel. Vy čelíte týkající se rukojmích situaci, chomáč ozbrojený "teroristé" běh kolem, výbušniny se dají do vyhodit střechu, policie a další soudní úřady zkoušející obsahovat scénu, a moc málo znalosti kde jdete nebo co dělat dál. Jestli všechno toto nebylo dost, vy potřebujete aby zastavili nepřátele, varovat policii, chránit rukojmí a zachránit vaši manželku před časovačem pro uvolnění bezpečný běží a Hans Gruber fouká budující, dovolení něho udělat jeho únik s kořistí.

Já opravdu ne - jsem nemyslel já bych vychutnával hraní této hry. Jsem byl myslel, že to jsem byl bude obvyklé akční dobrodružství které jen dovolilo mi aby vykonávalo jisté akce aby dosáhly mého konečného cíle. Já jsem byl příjemně prokázaný špatný. Herní ovládací prvky jsou trochu klamavé nejdříve, ale s každou novou hrou jde jisté množství času strávilo učení " instinktu" ovládacích prvků hraní; zvlášť když vy jste neměli nic než hru sám užívat jako průvodce! Já silně navrhuji provozující praxi ovládací prvky v prázdné místnosti na první úrovni před blouděním kolem sídlem vašich kalhot. Vy jste schopni toulat se a prozkoumat volně, boj váš průchod nějakými /každými /žádnými oponenty a překážkami, zatímco vy vyřešíte váš další krok. Hra dává malé odměny pro menší úspěchy a větší odměny pro větší úspěchy. Odměny kterých já mluvím jsou ve formě grafických fotografií z filmu z filmu, který já zjištěno, že jsem byla dodat kuráž dost, aby držela mě posun kupředu.

Hloubka herních ovládacích prvků vtlačil mě a hra obsah představený několik překvapí, i když já jsem myslel, že já jsem znal příběh. Vy jste schopni mířit vaši zbraň, a vy máte vyhýbavý stejně jako útok manuevers pro a to jak ozbrojený a neozbrojený boj, což je dobré. Vaši nepřátelé mohou vyčerpají zásobu munice, vy můžete uhýbat kulkám a dokonce užívat životní prostředí jak kryt. Tyto všechny věci dané dohromady budou ohromný, ale část z nich nedosahují toho značka. Míření a pálení já zjištěno, že jsem byl obtížný a rozhodnutý aby seřadil jen přesné přímé výstřely. 3D obklopit může být považovaný za surový převod, ale to je hrubější ještě při plavbě "uhodit zónu" při setkání s objekty v nějaké /každé /žádné oblasti. Hudba pro hru byla absolutně děsná ke mně a I jsem ujistil se to bylo vypnuté po zbytek času, který já strávil hraní.

To je také také obeznámené s pamatovat si, že vy jste hrajete roli ve filmu který již byl skriptový. Jako žádný herec, jestli vy nenásledujete skript, váš výkon bude chudý a vůbec ne dobře-přijatý. Tam jsou vícenásobná ukončení k hře; ne všichni z nich konec dobře pro vás, ale všechno jsou zajímavý zkušenosti nicméně. Hodnota pro opakování zemře brod je ještě tam pro mě protože hra jedné dvojice jela spíše rychle, difficutly úroveň byla tuhá ale ne nemožný, a tam byl dost, aby držel mě rušný. Já mám ještě aby vyřešil zda všechno setkalo se s mohlo chňapnout mě další prémiovou filmovou scénu grafickou. I když já se může zdát příliš kritický z toho všeho, já stále dávám razidlo tvrdý 3 hodnocení, protože to sloužilo to je účelový: to zabilo nějaký čas a poskytlo mi nějaký krátký, ne-dopustit se veselé zábavy a vzrušení! Joj Kay Yay!!

Kdy já jsem zmínil se o hře byla krátký, jen já jsem měl na mysli časovač spočítá dolů k maximu z 20 minut a 45 sekund před KONCEM HRAMI. S tím jde nějakou radu. Vy nejste dovolení hodně času postávat a organizovat váš inventář, přijmout vaše okolí nebo naprázdno přemýšlet o mystéria vesmíru a života. Vy potřebujete aby zachránili vaši manželku! Učte se uhnout namísto otočení pro každý pohyb vy uděláte, ale mají na paměti vy nemůžete uhnout skrz vchody. Zvedněte všechny zbraně, ale neobtěžujete kontrolování jich ven jestli oni mají munici zobrazenou; hra vytřídí toto pro vás automaticky když přijde čas. Protože munice je omezený se žádnou zárukou nové zásoby, udělat každý výstřel spočítat. Vy jste schopni hnát foward angažovat se nepřátele se zbraněmi v zdravotní ceně, ale můžete stále být schopen angažovat je v prováděný z blízka boj kdy vy jste osobní. Nemusíte být chlapák a "podmanit" každého člověka vy setkáte se s. To je někdy lépe tlouct hodiny než to je překonat váš oponent. Jen sbírají nezbytné položky ve vašem inventáři. Placená pozornost textovým drobtům nad položkami zobrazenými po hledání, za některé obsahují nápovědy o položkovém účelu.

2000 - 2100 cyklů je docela přesné dějiště real - time zkušenosti. Nicméně, reálný čas může jen být trochu příliš rychlý když přijde na zkoušející dostat to všechno dohromady pro šťastný konec. Nastavte čas cyklu dolů trochu jestli věci jdou příliš rychle, ale v zvýšeních z 10 - 25 nebo tak nějak. Jestli váš čas cyklu je moc nízký, hra se stane loudavou a opravdu žádnou veselou zábavou. Běh INSTALL.BAT není potřebný pro hru aby fungovala řádně. Jen běží DIEHARD.BAT spustit hru zevnitř adresáře do kterého vy nebalené soubory.

Více zkušeného uživatele mohou přidat parametry příkazového řádku aby ovládal hudbu, ovládací páku a kvalitu grafiky lince "zemřít r %1 %2 %3" v DIEHARD.BAT (vícenásobné příkazy dovolily, ne "- " nezbytný).

Pro začít hru, stisknout volné místo dvakrát. Na budoucích opakováních, stisknout volné místo dvakrát pro každý z Activision a Dynamix obrazovek zkratce k hernímu začátku. Hra obsahuje "in - game" forma ochrany proti kopírování které je setkalo se s při pokoušející se o převyšovat bezpečnostní přístupový panel.Jen typ ve stejném dva číslicovém čísle zobrazeném do - ův vyřadí:pole pak stlačí vstoupit a vy byste měl být na cestě. Pro více podrobností informace, prosím stáhněte zemřít tvrdé soubory instrukcí z následů.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Dynamix

Obrazek:Die Hard - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo