Animal Math
Animal Math - náhled

Toto jednoduchá hra je navržený k tomu, aby představila čísla dětem. Hráč je daný do jednoduchých úkolů a řešení by mělo zlepšit nějakou

...

Absolute Pinball Recenze

Recenze | Screeny


Když jsem poprvé slyšel o této hře, já jsem byl měl vysoká očekávání. Po tom všem, to byl publikovaný 21. století zábavou, společnost který měla rok předtím osobu propouštějící ze závazku děsivé tivoli iluze. Žádná špatná hra mohla pocházet z jich, přímo?

Špatný. Pro tento čas, oni ne - nevybrali si Digital iluze jak herní vývojář ale dost temná společnost pod jménem jedinečných vývojových studií. A oni postupně dělali moc důkladnou práci v dělání co může být považován za jeden z nejhorších tivoli her vůbec kdy produkovaly.

Toto "hra" - jestli to může být klasifikovaný jako takový - může být sečtený nahoru ve dvou slovech. První je UTTERLY. Druhý je ABYSMAL. Podívejme se proč.

Nejprve, podívat se na grafice. Ne příliš ošumělý, s pěti jinými rozlišovacími schopnostmi včetně "VESA švihnou" kde celá tabulka je zobrazený na obrazovce, ale okrouhlé 90 stupně vlevo (užitečný jestli váš krk permanentně je upevněný v tomto úhlu). Oni nicméně jsou daleko od blízké-fotografické kvality našla v tivoli iluzích a vzhled stolů sami nijak zvlášť pozvání pro bližší zkoušku také.

Sekunda, hudba. V menu sám to je úplně neexistující, zatímco v individuálních stolech vy dostanete chomáče hloupých nápěvů které musely být udělané někým s vynervovat titul - ty jsou protože jejich opakovanost a úrovně obtíže jsou dostačující k tomu, aby rozzuřit normální lidský tvor v pod 5 minutami ze začátku.

Toto druh hudby je něco raději by ses očekávat v jeden z těch kreseb času spánku který 4 letých dětí miluje tolik - bizarnost která neměla by nikdy byla viděná nebo slyšená dospělou člověkem jestliže ne výše uvedeným dospělým člověkem je ochotná vzít další šest měsíců outof jejich životů a platit ráznou sumu pro psychiatrickou terapii.

Třetí, hra. V hlavním menu hráči jsou vítán nějakou legrační směsí mezi šaškem a robotem... to je tak křiklavý nemůžeš dívat se na to a ne hrbení.

Kromě zjevu, stoly moc nemusí lišit se od sebe, opravdu. Všechno stejně jsou pomalý, vrtání a nevynalézavý, zvlášť když viděli jste intenzitu akčních-namačkaných stolů v tivoli iluzích. Toto "hra" není vůbec ne- veselá zábava, opravdu.

My nemůžeme samozřejmě zapomenout na "revoluční" model fyziky. Způsob, jakým kulové pohyby je často absurdní, a v době dosahuje celkovou nepravděpodobnost.

Jen zásluha aby obtěžovala se zkoušení této hry je aby dával malého bratra/sestru/bratrance/hosta/cokoliv něco zabírat je na několik minut. Pro děti věk 3 k 6 toto mohlo ve skutečnosti pracovat.

Nicméně, absolutní tivoli nemá nic k nabízet jak skutečná tivoli hra, a já poradím hodně každému člověku k nedotýkat se toho jestliže ne s desetistopou tyčí. Chcete-li, aby tivoli, je tam mnoho lepší dostupný, oba na Abandonia a jinde.

Hrajte tento vlastní riziko. Vy jste byli varovaní.


Rok vydaní: 1996

Vydali: Unique Development Studios Sweden

Obrazek:Absolute Pinball - stáhnout

29xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo