Transport Tycoon Deluxe
Transport Tycoon Deluxe - náhled

Transport Tycoon Deluxe je strategická hra, kde hráč kontroluje dopravní společnost. Ta může přepravovat pasažery i zboží po silnici, železn

...

A320 Airbus Recenze

Recenze | Screeny


Prr ! Věděl jsem, že to nebylo snadný aby letělo letadlo, ale to bylo opravdu tvrdý! Dokonce s příručkou stěží byl jsem schopný dokončit chycení mimo. Myslím si to je důvod, proč já nenávidím letecké simulátory (ano, já opravdu dělám).

Ještě já musím říct, které tento je docela dobré tichojá nemám rád to, ale vidím kvalitu). Grafika jsou v pořádku a zvuky... (Oh dobře, já ne - jsem neřekl to je perfektní). Pro ovládat to vy budete potřebovat oba klávesnici a myš (nebo ovládací páka), která je spíše komplikovaná v době. Vy přepnete z kontroly kurzoru s pravým tlačítkem myšmi (tak vy ovládáte horizontální a svislý pohyb s myší, stejně jako to slouží jako myš).

Pro hrát hru sám vy budete potřebovat aby četli instrukci pečlivě a rozhodně mít hodně tréninku. Hra nabízí Vám, abyste vybíráte clo na plný pracovní úvazek Lufthansaův pilot nebo jednoduše cvičit to je jeden do pasažéřů cítit se bezpečný dost, aby zastavili nošení padáků).

Hra bude žádat vás abyste konfigurovat váš plán letu. Vy budete potřebovat vstupu mnoho detailů které již dostane při brané misí (přirozeně, vy cvičíte aby byl připravený pro všechno).

Volba letišť je dost velký, tak vy budete schopen odložit v mnoha míst a země na jiných letištích, ale neočekává příliš mnoho změn krajiny. Jediné skutečné změny mezi jinými letišti jsou barvy trávy obklopující ranveje.

OK, jakmile vy připravujete všechno (nastavený ve frekvencích začínajícího letiště a cíl a výběr navigačního bodu) je čas začít chycení. Vy budete potřebovat aby urychlili a dostat váš obrovský aerobus k ranveji nejprve. Jen pak můžeš doufat v dobré chycení mimo (to není tak snadný jak to zní - přinejmenším to nebylo pro mě, protože já nenávidím letecký simulátor, ale já jsem již řekl, že). Jednou ve vzduchu nezapomeň aby vtáhla podvozek. Vy můžete nastavit automatického pilota, ale to bude jen letět přímo z jak jste opustili ovládací prvky (ale to je OK jestli vy jste si jist váš kurs je dobrý).

Naštěstí vy můžete urychlit herní rychlost, tak vy nepotřebujete aby jste trvat celý dlouhý léta (to může být docela bez zvláštních příhod a tupý).

Na přistání vás dostanete se do otočit proceduru chycení mimo, jen to, že nyní mnohem víc je v sázce. Jestli něco šlo špatně v chycení mimo, lidi jednoduše vystoupil z letadla. Jestli něco jde špatně právě teď, tam je velká šance nikdo nebude každý tropit si žerty mimo letadlo. Vychutnávejte zodpovědnost (třebaže myslím si to je jen pro skutečné letce zdravého jádra).


Rok vydaní: 1993

Vydali: Thalion Software

Obrazek:A320 Airbus - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo