Twilight - 2000
Twilight - 2000 - náhled

Soumrak: 2000 je báječná otáčecí-založená strategická hra.

Pro ty z vás kdo ne - nehrál na soumrak 2000 pero-a-papírový RPG, hra k

...

A-Train Recenze

Recenze | Screeny


Vůbec kdy hrát železničního magnáta? Měl bylo rád to? Pokud ano, rozhodně se bude Vám líbit A - Train. Já nechystám se říct železniční magnát byl kopie A - Train, ani že to byl jiná cesta kolem, ale dvě hry jsou mírně podobné.

Jak měl jsi rozřešil do nynějška, A - Train je vlaková simulace. A to je víc než to: Kromě toho ze stavební velkolepého dopravního systému, vy můžete také budovat věci jako stadiony a lyžařské střediska aby mohla posílit vaše impérium.

Pokud jde o vlaky, to je docela snadné. Vy budujete vlakové stanice, spojit je se železničními kolejemi, koupit vlaky a jste položili se přípoje pro ně. Vy musíte také vybrat co dopraví - pasažéry, obchodní zboží, a tak dále Když jste jednou dělaný že, peníze začnou licí v. Dobře, lití je silné slovo, jak váš zisk vezme ten čas a to je kde vaše útrapy začnou. Nemůžeš pokračovat a budovat stavební sestavení, jinak váš finanční zdroje budou pryč v mrknutí oka. Naštěstí, tam je další způsoby jak zvýšit vaše fondy. Akcie například. Rozhodující faktor je, jestli vy budujete pomalu a rozumně, nespěchat a udělat chytré investice, vy budete bohatý nakonec, a jestli vy děláte to opravdu dobře, vy budete mít peněz jako sračka.

Grafika této hry jsou docela hezká - to je oldskool Maxis - style simulace význam tam je vždy velký tlačenice-chvat na obrazovce, vlacích cestujících kolem naplněný málo boxů, a tak dále. Také, vy můžete nastavit grafický režim: 640x480, 640x350nebo Herkules rozlišení v jednobarevném módu. Vy můžete také vybrat si mezi monochrómy a barvou v dalších rozlišeních.

Hudba vejde se do atmosféry hezky. Bodré melodie jsou vedoucí vy skrz proces ovládání vašich prostředků, financí a doprav. Tam není moc co neřekne o zvuku s výjimkou příležitostných broučků vlaků.

Dohromady, hra dobře má cenu hraní. Těm z vás že hraný železniční magnát bude cítit se jako doma zde ale mohl by začít se nudit po chvilce. Poslední část také jde pro zbytek vás, ale budete mít veselou zábavu nejdelší. Nedejte mi špatný, toto není nudný patron hra, to je jen , že dlouhá-termínová-hrající zkušenost mohla by být lepší. Přes všechno, já dám těmto hře 3 body.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Artdink

Obrazek:A-Train - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo