Overkill
Overkill - náhled

Ničivá síla byla vyvinutá a publikovaný ID Interactive (nebo vyvinutý DynastySoftware, jak nějaké zdroje říkají) v roce 1996 (nebo 1997).

...

Lost Dutchman Mine Recenze

Recenze | Screeny


Zde to máte, našel váš průchod obrovskými pověrou horami Arizony. Jen jedna myšlenka zůstává pevný ve vaší mysli: Objevování okouzlujících bohatství ztraceného Holanďanu dolu. Byl tam mnoho z těch, kdo následovali stejnou cestu jak vy. Bohužel (naštěstí?) žádný udělal doposud. Vy možná? Dobře ... Toto nebude snadný úkol.

Ztracený Holanďan můj začíná v "naleziště zlata" město, jen kde vy můžete najít vše, co potřebuje pro být "stará vojna". Váš status je indikovaný s třemi směrnicemi: Zdraví, jídlo a voda. Jak budete procházet expedicemi, někdy na týden, vy budete potřebovat dobré množství dodávek z obchodních. Nespěchejte a volit moudře, jak nemáte velkou tašku aby nesla všechno kolem. Salón může být užíván pro spát, několik hlty a možná nějaký hazard s "elegantním Danem." If vy můžete suceed najít nějaké zlato, zkusit puncovní úřad. Jejich kursy měny jsou v pořádku, kromě tam je nikde jinde uprostřed pouště aby měnila váš pytel rud s penězi. Jestli vy jste víc succesfull a jste mohli udělat tisíc prachů, směřují do nájemné stáje pro cizí koně pro spolehlivého přítele. Dej pozor zkoumání pouště. Tam jsou expresy, loupežníci po vašich penězích, a indiáni zkoušející krást vaše oslíky (spolehlivé přátele).

Tam jsou jiné jiné režimy , které hra dá vás do, která jsou stejně základní a tak veselá zábava (něco základní je něco veselá zábava říká, že já). Hra běží na reálném čase, a vy potřebujete udělat co vy byste potřebovali udělat v skutečné expedici: uzdravte vybavený, ujistěte se, že kontrolovat vaše dodávky často a nepanikařte jakmile vy setkáte se s nebezpečím. Po tom všem není ten tento velice hlavní který dělá hru návykovou především?

Midisukně hudba a několik zvukové efekty jsou dostupné jestli vy provozujete hru s DosBox. Grafika není nejlepší vy budete setkávat se 89- ovo ale oni jistě drží vás na ohnisku. Vyberte CGA nebo MCGA grafiku na začátku hry jestli vy nasadíte si chtít být hypnotizér a možná zranit vaše oči.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Magnetic Images

Obrazek:Lost Dutchman Mine - stáhnout

25xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo