Questprobe Featuring The Hulk
Questprobe Featuring The Hulk - náhled

Toto je první Questprobe dobrodružných her a je stanovený ve světě hromotluka. Vy hrajete jak Dr. Bruce Banner, a jak vy hrajete hru, to

...

5th Fleet, The Recenze

Recenze | Screeny


Jste vy A námořní válka fanoušek? Ty máš kopii Janiných bojových lodí na vaší poličce na knihy? Máš rád představa vedení Američana 5. flotila do boje proti ruským a indickým silám (nebo naopak)?

Pokud ano pak vy chystáte se milovat tuto hru. To je věrná reprezentace stolní hry uvolněné vítěznými hrami koncem 1980s, přímo dolů k pultům. Hodně stolní hra aby procent konverze od nejrannější střednímu 90s užívají blýskavou 2d/3d grafiku aby představovala pulty. Ne 5. flotila. Mapa a lodě dívají se přesně jak oni dělat v stolní hře. To je úplně věrná reprezentace hry to je založen na.

Osobně i nemít rád tuto hru. Ale já nechystám se snížit cenu to, protože já myslím hodně jiných lidí bude se to líbit. Tady je proč myslím, že. Za prvé, to má hezkou grafiku. Rozhraní je komplex, ale zvažující velikost války která pokračuje v hře, ten potřebuje druh rozhraní že to má. Bojová animace jsou také hezká zatímco hloubka logistických operací je velmi dobrý. Doprovázející informace vy můžete pohybovat se každé lodní letadlo a ponorka v hře vzdorně extrémně po ruce jak to znamenají přesně vy víte co jdete nahoru proti a může soudit vaše síly proto. Jediná věc nemajícímu dostatku tohoto obrazu je zvuk který je minimální přinejlepším.

Hra je směs mezi zachováním munice a pevného taktického plánu. Vy budete utrácet hodně času hledání nepřátelských ponorek. To je základní vy nepošlete jednotky sami. Vy musíte vždy zálohovat vaše lodě a pod s letadly která měla vysoké odhalení ponorky úrovní. Také, vy budete učit se / se dozvíte hodnotu uchovat váš povrch povrchovým řízeným střelám jak lodě mohou jen nést omezené číslo tak vy opravdu musíte táhnout je až vy můžete. Tam jsou jen 11 scénáře, ale kvůli náhodnému jednotkovému umístění, toto má daleko víc variantu k tomu než vy byste mysleli. To rozhodně ups herní opakování.

Dohromady já dám tuto hru 4. Hra je dobře udělaný příklad otočení založené válečné hry tak pobaví se na slunci pacifický a nechat řízenému střelám let.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Stanley Associates

Obrazek:5th Fleet, The - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo