Laura Bow 1 - The Colonels Bequest
Laura Bow 1 - The Colonels Bequest - náhled

V Laurě úkloně 1 - Colonel's odkaz, vy hrajete mladou Lauru úklonu, jediný sympatický znak mezi skupinu páchnoucích druhů kteří zdá se ho

...

4-D Sports Boxing Recenze

Recenze | Screeny


4D sportů Boxing není moc pěkná hra (ve skutečnosti více podle plánu ošklivý) ale to dostane se pod vaši kůži nějak. To je kvůli nějakým legračním a zajímavým rysům. Především, vy můžete vytvořit vašeho boxera. Toto může být veselá zábava, jak oni dívají se tak hrozný; vy můžete dostat kopnutí jen z vytvářející krátkého tučného boxera s růžovými spodky.

Ještě, jestli chcete hrát tuto hru vážně, vaše boxerova charakteristika bude moc důležitý během pozdější fáze hry. Další legrační význačný rys je že můžete zlepšit vaše boxerovy schopnosti po každém utkání. Bod hry je aby stal se šampiónem. Toto nebude snadné. Především, vy jste na těsném rozvrhu, a za druhé, " Champ" bude moc tvrdý aby tloukl, i když váš boxer je maxed-ven v každém ohledu.

Boj sám také dává mnoha veselé zábavy. Je tam mnoho jiných úderů a kombinace úderů které jednají jiné druhy poškození ovlivnění, například, zdraví nebo životní síly. Vy můžete zesměšňovat vašeho oponenta v mnoha jiných cestách jestli vy cítíte se jako ukazující nadřazenostnebo vy můžete vykonávat kotouly a jen slavit zatímco váš oponent je vyčerpaný na zemi. Ano, ano, zdá se trochu krutý, ale přiznejme si to, to přidává veselou zábavu a šarm k hře.

Teď vy pravděpodobně jste zvědav proč značka z 4? Dobře, především já jen nemůže ignorovat skutečnost, že boxeři v této hře jsou jednoduše neuvěřitelně oškliví, a za druhé, časová mez vy musíte dosáhnout čísla1 pozice je jen příliš krátký tak nemůžeš dovolit sebe pobavit se slabšími boxery, ale je přinucený přímý pochodovat do vrcholu. Dobře, myslím si takto to je v skutečném rohovnickém světě.

Ještě, vynikající hra jestli vy cítíte se jako bití žijící duše z tvého přítele nebo počítače a slavení později, oba na obrazovce a v skutečném životě.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Distinctive Software, Inc.

Obrazek:4-D Sports Boxing - stáhnout

13xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo