Super Ski III
Super Ski III - náhled

SuperSki III, poslední z jeho sérií, je hra o... čekejte na to... lyžování! A vy, jak hráč, začít být a... lyžování! Kdo would've myslel,

...

1869 Recenze

Recenze | Screeny


1869 je komerční simulace sada v devatenáctém století a založený na ekonomickém systému imperialismu. Hra byla vyvinutá Max Design v roce 1992. Přírodní zdroje z kolonií a zaostalé země jsou posílané do zprůmyslněných zemí a zpracovaný tam. Zboží produkovalo tuto cestu jsou prodaní zpět ke koloniím, někdy ve vysokém zisku. Hra je založen na historických faktech. Během celé hry, politické nebo sociální události které jsou historicky pravdivé ovlivnit světovou politickou a hospodářskou situaci.

Hráčův úkol je (přirozeně) vydělávat tolik peněz, jak možný. Toto je udělané obchodním jiným zbožím. Ekonomický systém je docela komplex, od individuálních přístavů prodá málo zboží a jen platit hodně ceny za zboží které jsou moc žádaná. Nadto, varianta těchto zboží je moc svůdný aspekt hry. Tam jsou zboží podléhající rychlé zkáze, a každý má jinou dlouhověkost. Čaj, například, bude trvat déle než ovoce, a dokonce nejkvalitnější bavlna jde rozpadávající se po chvilce. Vy můžete udělat lehce nabyté peníze se zbraněmi, jestli vy dodáte jste k válečným územím. Ale kdykoli vy plavíte se tam, vy riskujete setkání s mořskou blokádou a stává se zaútočil na. Ještě navíc, část vašeho nákladu - nebo dokonce všechno - může být ukradený v přístavu s nestabilní politickou situací.

Potom co vy jste registrovali vaši společnost a vybraný váš domovský přístav a úroveň potíže, hra začíná s mapou světa. Toto mapa je dělený na čtyři sekce: Evropa, Asie, North - a Jižní Amerika. Na mapě, všechny přístavy vy můžete plavit se aby byli indikovaní, a v dodatku k tomuto, tam jsou nějakým značkám navigace dostupné při plavbě, ale já přijdu k těm později. Nakonec, tam je velká loď na obrazovce. Jestli vy vyberete tuto loď, vy můžete ovládat vaše lodní parky, které nemáte na začátku hry, nicméně. Tak, vy první potřebujete aby navštívili k lodní společnosti.

Teď vy jste v bodu v který vy musíte jednat s rozhraním - je to velmi neobvyklí a ke mně to je jedním z herní slabiny. Právem-kliknutí na individuální přístavy vy otevřete malé menu míst vy jste schopni navštívit. To je jen možné jestli vy máte aspoň jednu loď v přístavu (s výjimkou vašeho domovského přístavu). Události jsou ovládané v dialogách pak (které jsou připomínající dobrodružství). Nejenže můžeš vybrat dialogy, ale vy můžete také měnit část z nich právem-kliknutí. S levým stranou-kliknutím na přístavech vy jste vzatí přímo do místního obchodníka, kde vy můžete koupit a prodat zboží. Měl bys vždy pamatovat si, že vy jen máte peníze které je k dispozici pro loď v přístavu. To je další bod který udělá to nezbytnému k plánovat vaše cestování pečlivě. Nicméně, kdy vy nakonec zjistíte, co aby dělalo v různých lokalitách, ovládací prvky dostanou snadnější. Všechny tyto věci vyžadují jistou obeznámenost s hrou.

Kdy vy jste objevili nějaké lukrativní komerční přípoje, vy můžete strávíte hodiny na hře a dostat závislý k tomu docela snadno. Grafika jsou skvěle tažený jestli vy uvážíte věk hry, a zvuk je moc příjemný, ale ne příliš rozmanitý. Celkem, já hodnotím tuto hru v čtyřech, zvláště kvůli jeho pedantskému nabídkovému vedení.

Několik naráží pro začátečníky: První loď by neměl být příliš drahý, použitá plachetnice udělá. Jinak vy budete běžet bez peněz moc rychlí. Jestli to by mělo stát se že nemáte dost peněz na palubu platit vaši posádku, to je možné propustit celou posádku a najmout nové námořníky. Tyto budou vyžadovat platbu po dalším cestování. Ale to metoda jen pracuje jestli lodní skladištní prostor je prázdný. Tam jsou jiné slapy a rizika bouří podle období. Nejkratší cesta je proto ne nutně nejlepší. Jestli vy nesete ty body v mysli, není tam nic co stojí v cestě vaší kariéry jak úspěšný obchodník. Zbytek budeš mít abyste zjistili pro sebe.


Rok vydaní: 1992

Vydali: Max Design GesMBH

Obrazek:1869 - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo