EcoQuest - The Search for Cetus
EcoQuest - The Search for Cetus - náhled

V EcoQuest: Pátrání po Cetusovi, vy hrajete malého chlapce pojmenovaného Adam který je syn ekoložky a byla vynesený aby ohodnotila konzer

...

10th Frame Recenze

Recenze | Screeny


Podobný golfovým a hry šipky, počítačový bowling nikdy opravdu zachytil pravdivý šarm hry v skutečném životě. Ještě, to je vždy veselá zábava dost, aby hrála a prodejný člověk hodně snadnějšího než v skutečném životě.Není žádný - ův ' pocit míče bowlingu, žádný Fred Flintstoneův tip- prst před dostávající stávku, žádná potřeba zvláštních bot... Ve skutečnosti vy dokonce nepotřebujete ti málo uncí energie aby zvedla míč bowlingu. Vše co potřebuje je aby vybral si směr, rotace míče, moc potřebovala, aby valí se dolů to uličkou a sledovat sponky padat.

Základním způsobem, celý hra-hra se skládá z vybrání směr míče a stlačení oheň kdy správná hodnota pro moc a rotace zdá se. To je jak vy koulíte na počítači. Ale udělat tuto hru trochu víc zajímavý, oni zahrnuli jiné režimy hry.

Vy dostanete se do vybudovat celý tým nadhazovačů kdo může bojovat proti jiný tým; vy můžete koulet proti příteli nebo počítačinebo vy můžete jednoduše praktikovat váš bowling. V každém případě vy díváte se na to, to je vždy stejný starý způsob dostávání míče k sponkám, ale konkurenční proti někomu vždy udělá to trochu víc zajímavý.

Grafika jsou hezky dělaná, třebaže oni jsou jen 4 barva CGA grafiky. Zvuky jsou základní a pomohou jen dost, abyste nebude musíte si představit zvuk pádu sponek sebe. Dohromady, to je pevná hra, ale nic z průměru.

To je ještě snadnější hraní toto než mít váš moc vlastní kuželník pro americké kuželky ve vašem obýváku (jen představí si zničení nábytku!).


Rok vydaní: 1987

Vydali: Access Software, Inc.

Obrazek:10th Frame - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo