Millenium - Return to Earth
Millenium - Return to Earth - náhled

Millennium 2200 je otočení založená po-apokalyptické hře sadě v sluneční soustavě. Lidi Země byla vyčerpaní v srážce meteoru, a jen hrst

...

Oregon Trail, The Recenze

Recenze | Screeny


První Oregonská stezka hra byla udělaná cesta již v roce 1982. Myšlenka je jednoduchý; vy vedete nákladní vůz osadníků přes divoké teritorium směřující směrem na západ. Vy začnete, v Independence, Missouri a vy musíte dosahovat Oregonu.

Verze vy zkusíte a nadějně jako je luxusní verze hry. Toto míní , že grafika jsou hezká barevný VGA ve vysokém 640X480) rozlišeních, hra je plně myš řídila, a tam jsou nějaké Soundblaster zvuky nastavení nálady (ale ne tak docela hodně jich - žádný jsou tam mnoho zvukových efektů).

Hra je docela příručka vy můžete použít a učit se od. To je jakýsi encyklopedie obsahující informaci o místech vy dostanete se do vidět na hře.

Ale a co hra-hra?

Vy potřebujete zásobovat sebe v Independence a potom odložit.Vy můžete koupit dodávky ve všech armádních pevnostech na cestě (jestli vy dosáhnete jich), a ceny se zvednou v závislosti na ujeté vzdálenosti od ' civilizace ' . Vy můžete také obchodovat věci s lidmi na cestě, vy můžete jen koupit něco od nich nebo prosit obchodovat, ale tam nikdy záruka že oni budou mít co vy potřebujete.

Na cestě nějaké útrapy mohou stát se sousta hada, vánic, cholery, úmrtí hovězího dobytku...), tak ověřte si, zda vy dostanete dost odpočinku a nespustit ze zřetele dodávku potravin. Budete muset koupit, obchodovat nebo pátrat po jídle (některých oblastech jsou lepší pro lov než jiní). Já musím varovat vás ačkoli nelovit příliš mnoho, protože nemůžete nést víc než 200lbs jídla za hon, zbytek je zanechaný hnít tak jestli vy dostanete buvola vy můžete sbalit a pokračovat - protože to vždy váží cestu přes 200lbs).

Tam jsou místa kde vy můžete rozhodnout se trval zkratku nebo trvat dlouhou cestu (obvykle dostat dodávky) a někdy můžete si vybrat mezi bezpečnější nebo více riskantní cestou. Volba je váš, ale aby mohlo vědět co aby očekávalo měl bys mluvit s jinými lidmi. Oni mohou sdílet zkušenosti, znalost... Je dobře vždy použít nativní průvodci jestli vy máte možnost. Oni znají teritorium a bude schopen pomoct vám. Nezapomeněte, měl bys hrát to sejf, spíše než zkoušející rozbít nějaké rychlostní rekordy stává se tam.

Na konci tam je výsledková tabule a vy dostanete nějaká skóre navíc k jak dobře vy jste dělali vaši cestu (kolik lidí dosáhla tam s dobrým zdravím a tak dále).

Hra je spíše jednoduchý a poněkud snadný, ale to je legrační hra že dokonce děti mohly vychutnávat a to má jakýsi vzdělávací hodnotový přidaný v tom, i když toto není primární cíl.A hezký málo ' kratochvíle ' rozhodně, ale ne tak docela návykový dost, aby stala se klasikou (a tam není tak docela dost výzvy na hře).

Tak zkusit to a já doufám, že jste bude se to líbit. Jestli nic jiného, vy dostanete šanci na to být průkopník na chvíli, i když vy zjistíte že skutečný průkopnický jste nebyli jste nebyli tak docela to skvělý, ale většinou tupá rutina a tvrdá práce.


Rok vydaní: 1992

Vydali: MECC

Obrazek:Oregon Trail, The - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo