Empire - Wargame of the Century
Empire - Wargame of the Century - náhled

Impérium - válečná hra století je moc starý, otáčecí-založený strategická hra které vyšla kdy grafika v hrách a myší podpora byla další v

...

007 - A View to Kill Recenze

Recenze | Screeny


jméno je pouto, James pouto...

A výhled na zabití je textová-dobrodružná hra založený na nesvobodném filmu stejného jména. Vaše poslání je zastavit spiknutí za účelem zničit Silicon Valley. Protože to je textové dobrodružství, tam není žádné grafika nebo zvuky. Vy začnete hru chystat se znovu získat mikročip z agenta 003 v horách Ruska. Ale 003 již je zabité, a ruské síly jsou zavřou v, mínící aby berou ven vás také.

První věc vy si uvědomíte při hraní hry je že každý pohyb vy uděláte příčiny času na to projít, a že po dost času prochází bez tebe dělání správných věcí, vy budete zabití nebo selhat misi do určité míry. Ó!, já bych měl zmínit se o tom, že jestli vy vepíšete do něčeho , že herní parser nerozumí, to počítá za pohyb, také, který extrémně je frustrující. Tak zatímco vy zkoušíte vyřešit co dělat, vy skončíte umírající nespočetné časy protože parser nerozumí vy.

Druhá věc budete mít zjištěný je to, že parser je kompletní odpad.Já jsem rozřešil jak chránit hru psaním ' chrání hře ' ale pak já jsem nemohl vyřešit způsob jak naložit ušetřenou hru.Já jsem zkoušel ' nákladovou hru, obnovit hru, životopis hra, a tak dále, a hra řekla, že to nerozumělo mě.Ó!, a potom já jsem zjistil skrz rekapitulaci která aby mohla zjistit že agent 003 nosí hodinky, vy musíte vepsat do ' zkoumat 003 pečlivě', protože jestli vy vepíšete do jen - ův zkoumat 003', vy ne- nebudete vidět že on nosí hodinky.A co ' vymaže hloupou hru z mého počítače pečlivě ' ?

Od té doby, co já nedostával moc daleko, já jsem použil rekapitulace aby prošla první část - jen abyste zjistili, že zbytek hry je stejný také. Vy budete toulat se, zkoušející dostat váš cíl udělal pro oblast, zatímco nějaký nepřítel skrývá se ve stínu čekající na to, aby odfoukne vy jestli vy nevykonáte to včas. Já jsem neobtěžoval končení celé hra jako první části byly frustrující dost, aby odvrátí mě.

Finále si všimne:

Toto hra mohla by být zajímavý, jestli parser byl víc vyvinutý a hra neprosila potrestat vás zabíjením vás téměř vždy, když vy jste udělali špatný pohyb. Jak to stojí, já dám to 1 z 5 hodnocení a jen by doporučovalo hru nekompromisním textovým-dobrodružným fanouškům kteří mají hodně trpělivosti.


Rok vydaní: 1985

Vydali: Angelsoft Inc.

Obrazek:007 - A View to Kill - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal ja