Wings of Fury
Wings of Fury - náhled

Toto jsou jedním z nejvíce návykové her já jsem vůbec kdy hrál. Vy řídíte letadlo pro USA vojenské letectvo uprostřed Japonska. Vaše posl

...

Bicycle Holiday Recenze

Recenze | Screeny


Jen včas pro nadcházející prázdninovou sezonu, Abandonia je pyšnýnebo přinejmenším rozpolcený, o představující prázdninové sbírce kola známých kartových her. Toto sbírka zahrnuje čtyři kartové hry: Přemostte, cribbage, poker a, samozřejmě, všudypřítomný solitér.

Všechny čtyři hry užívají Windows - type rozhraní udělalo slavný od Wes Cherry- ovo solitéra pro Windows uvolněný s Windows 3.1. To je, lesní zelené pozadí, obrysové tažení a nastavitelných voleb.

Cribbage, hra já nemám hraný od mého vysoké školy days - umu, 16 let dříve, je dobře vykonaný. Vyznačuje se rady a nabízejí prchá z bodu skórování tak vy můžete občerstvit vaši paměť na šílených pravidlech s tím spojený. Poker nabízí oba Draw Poker a druh pokeru, s párovými variacemi každými. Hrajte proti zajímavá směs znaků, jako je Archie (bunkr), reprezentovaný těžkým botou nebo Spockem ( Vulcana) určený Federation symbolem. Solitér uvádí 7 variace pro vás vychutnávat. Zatímco to je DOS-BASED hra to je právě tak hezké tak mnoho nabídek Windows. Ještě veselá zábava po všech těch letech já jsem hrál několik rukou hodnocení hry. Nakonec, most je hra, kterou já dělám nevědět, jak hrát, tak nemůže opravdu moc říct o to jiná než ta vypadá jako hezky dělaná jak další hry.

Dohromady, to je rodina-sejf, snadný aby hrál sbírku klasických kartových her s pevnou, osvědčenou herní hrou. To je dokonalý pro vaše matka, babičkanebo sestra pro hrát... a hernajs, rovnáte vy.


Rok vydaní: 1991

Vydali: SWFTE International

Obrazek:Bicycle Holiday - stáhnout

23xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo