Obitus
Obitus - náhled

Obitus je -hrající hra role uvolněné pro DOS již v roce 1991. Původně uvolněný pro Amigaa v 91 to bylo později portovalo SNES a za. Hra o

...

Tom Clancy's Ghost Recon Recenze

Recenze | Obaly | Screeny | Tapety


Pro všechny fanoušky akčních her mám výbornou zprávu. Ubisoft uvolnil tyto hry jako freeware (ad supported) - Far Cry, Prince of Persia: Sands of Time, Rayman Raving Rabbids, Tom Clancys Ghost Recon , Area 51, The Suffering a Rise and Fall: Civilizations at War - S.T.A.L.K.E.R. - jediným "omezením" je to, že v hlavním menu a během nahrávání lokací budou reklamy, ale to se snad dá překousnout

K tomu, abyste si ji zahráli, budete muset být zaregistrováni na ubi.com a při registraci jako zemi uvést United States. Hrát online bohužel nemůžete pokud nemáte originální CD klíč.

Hra začíná roku 2008, kdy ruští ultranacionalisté vyvolávají bouře v postsovětských republikách a na Balkáně za účelem obnovení Železné opony. "The Ghosts" jsou povoláni, aby rebelii co nejdříve a v tichosti utli.

Na hru navazují datadisky Island Thunder a Desert Siege a na PC se dočkala i nepřímého pokračování v podobě série Advanced Warfighter.


Rok vydaní: 13.11.2001

Vydali: Red Storm Entertainment

Obrazek:Tom Clancy's Ghost Recon - stáhnout

34xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo