Dizzy - Prince of the Yolkfolk
Dizzy - Prince of the Yolkfolk - náhled

, které já jsem začal lítostivý vejce kdy I plně rozumělo jeho jménu. Všechno toto refinancování kontraktu je dělá mě závratný...

...

Moto Racer Recenze

Recenze | Screeny


Moto Racer je arkádová závodní hra s motorkami v hlavní roli. Vyšla v roce 1997 vydala ji firma Electronic Arts, která v současnosti na nás chrlí každým rokem nové díly Need For Speed.

Na výběr máte z krosových a silničních motorek a protože se "silničkou" těžko vyrazíte do terénu tak k motorkám máte samozřejmě k dispozici i adekvátní tratě. Při spuštění hry, si můžete vybrat jeden ze tří režimů a to buď rychlý závod, kde si vyzkoušíte tratě a chování motorek, dále pak šampionát, kde změříte své síly s počítačovými protivníky, a samozřejmě také multiplayer po LANu nebo split-screenu. Existuje zde i žebříček jezdců, na jehož čelo se dostanete po dokončení všech závodů na prvním místě.

Hra už od začátku podporovala platformu Widndows a dokonce jednu z prvních verzí DirectX a to jí umožňuje do teď spustit i na novějších počítačích. Přesto že jako jedna z prvních podporovala také 3D akceleraci přes Direct3D musíte jí odpustit malé textury a další optimalizace způsobené mimo jiné také tím, že byla primárně optimalizovaná pro 3Dfx Voodoo.


Rok vydaní: 1997

Vydali: Electronic Arts

Obrazek:Moto Racer - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo