Immoral study - Lesson 2
Immoral study - Lesson 2 - náhled

Druhou lekci náš zvrhlý učitel uštědří dcerce majitele nějaké (pravděpodobně) automobilky. Holčina si nejdřív hraje na drsňačku ale po tom c

...

MicroProse Soccer Recenze

Recenze | Screeny


Věděl jste, že MicroProse Soccer byl vypuštěný nejdříve v roce 1989 pro Amigaa a staršího kapitána? Po velkém úspěchu to dosáhlo, hra byla udělaná pro DOS, také. Všechno toto stalo se mnoho let předtím, kdy většina vás jste nebyli narození ještě.

Ale nechat nás jednání o hře sám právě teď. Toto hra byla poněkud odlišná od dalších her fotbalu udělaného v té době. Vy jste úplně špatní jestli vy si myslíte že vy máte další sportovní podnikatelské hry zde. MicroProse Soccer jen asi střílí, driblování a skórování! Můžete si vybrat mezi hrající vnitřní a venkovní hry. Vy hrajete první s pěti hráči, druhý s jedenácti hráči.

Vy můžete hrát sebe nebo s přítelem, a můžete si vybrat mezi námi klávesnice nebo ovládací páka. Smůla je viděný z vrchu a vy můžete ovládat míč křížem krážem. V hře vy ovládáte jednom hráče, a přepínání mezi týmovými hráči může být ruční nebo automatickými. Můžete si vybrat hodně druhy turnajů a lig, dokonce Světového poháru finále. Ale tam není žádný velký rozdíl v hrající těch variant konkurencí fotbalu. Majetek je výdobytek během do uvolněného míče nebo lanoví hráče s míčem.

Měl bys užívat DOSBOX hrát tuto hru. Na začátku vy potřebujete aby vybrali si zda vy chcete mít EGA, CGA nebo TANDY grafiku v DOSBOX config.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Sensible Software Ltd.

Obrazek:MicroProse Soccer - stáhnout

16xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo