Magic & Mayhem
Magic & Mayhem - náhled

Vy můžete dostat plný diskový obraz Magic & zmrzačení z našeho ISO sklepě.

Používá kouzlo chaoticky veselou zábavu

...

Transport Tycoon Deluxe Recenze

Recenze | Screeny


Transport Tycoon Deluxe je strategická hra, kde hráč kontroluje dopravní společnost. Ta může přepravovat pasažery i zboží po silnici, železnici, vodě i letecky. Je možné hrát i s konkurujícími společnostmi, které kontroluje počítač.

Původní TT znal jen obousměrné semafory, TTD byl rozšířen o jednosměrné. Ty připouštěly průjezd jen daným směrem, pro vlaky v protisměru byl zákaz vjezdu. Toto umožnilo budování složitějších a výkonějších železničních sítí. Mnozí z dlouhodobých hráčů TT časem vymysleli složité layouty železničních křižovatek a terminálů, umožňující efektivní průjezd desítkám vlaků bez jakéhokoliv zpoždění.

Rovněž zde bylo možné si kromě běžného počasí mírného pásu zvolit tři nová prostředí: subtropické, subarktické a země hraček. Tyto krajiny se liší nejen vzhledem, ale i typy průmyslu. Rovněž se objevují i nové výzvy, například subtropické město se nebude rozrůstat bez dodávky vody. Nově byly zapracovány i koncepty těžby dřeva v tropických pralesech, nebo zpracování papíru z vysokohorských lesů. Hře to sice přidalo na různorodosti, avšak původní mírný pás zůstal dle aktivity on-line her stále nejpopulárnější.

Rovněž došlo i k změnám v názvosloví jednotlivých dopravních prostředků. Původní Transport Tycoon využíval vozidla snažící se alespoň svými názvy (technické parametry samozřejmě vzhledem k hernímu prostředí nemohly být identické) blížit realitě, novější Transport Tycoon Deluxe však v tomto otočil a použil jména nová, vycházející hlavně z jmen designérů hry. Hráči samotní si však mohli vytvořit vlastní uživatelskou sadu jmen.

Zahrajte si Transport Tycoon také na svém mobilním telefonu. Tranport Tycoon na mobil ke stažení!


Rok vydaní: 1995

Vydali: Microprose

Obrazek:
EWYQ

petrnson
Transport Tycoon Deluxe - stáhnout

88xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo