Death Knights of Krynn
Death Knights of Krynn - náhled

Toto hra je druhá část theKrynn trilogie a vyšla rok po první části, tak neočekává smrt rytíře Krynn být moc odlišný od jeho předchůdce.

...

Black Thorne Recenze

Recenze | Screeny


Blackthrone se svým pojetím řadí do skupiny s Another World nebo Flashback, čímž slibuje slušnou akci a parádní zábavu. Přestože je hra méně známá, než dva tituly předchozí, kvalita je přinejmenším stejná. V případě Blackthrone nebyl neúspěch založen na nekvalitním zpracování, vinu za neúspěch nese spíše její "větší brácha" v podobě hry Warcraft, který vyšel zároveň.


Celý příběh se odehrává na planetě Tuul. Kvůli mocenským sporům vypukne konflikt mezi obyvateli planety a moci se chopí skupina kolem Sarlaca. Mnoho lidí utíká, mezi nimi i Kyle, na Zemi. Po dvaceti letech se vrací zpět, aby osvobodil svůj lid.


Tak začíná celá hra. Na prahu prvního levelu stojíte proti monstrům s brokovnicím, která se dá postupem hry vylepšit. Dále lze během hry sbírat bomby a naváděné střely.Co se týká technické stránky hry, grafiku lze označit za povedenou, zvuky taktéž neurazí. Úvodní intro se dá označit za působivé. Jediný zádrhel je v následujících přechodech mezi levely, zde chybi animované sekvence.Rok vydaní: 1994

Vydali: Interplay

Obrazek:Black Thorne - stáhnout

48xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal grysom