SimLife
SimLife - náhled

Mnoha způsoby, mohlo by to být řekl, že SimLife je konečný způsob předstírání, že být vaše oblíbené všemohoucí božstvo. Dávno před "černo

...

Shadowgate Recenze

Recenze | Screeny


Na okraji lesa dveře stojí předtím než vy, lebka která zírá k vám z nade dveřmi dává vám tichá varovná ' Death očekává uvnitř.With slova proroctví z Lakmir ve vaší mysli, vy čelíte vašemu hledání a osudu, vy jste poslední z řady králů a jen vy můžete zastavit Warlock panští.Zrovna teď on je očaruje který zvedne kreaturu známý jako ' behemot ' z hlubin, a jestli on uspěje svět se nedožije rostoucího Slunce. Zní jako vy jste dostali práci, kterou je třeba udělat!

Vítejte v světě Shadowgate, kde za hrdinu královského narození musíte dobrodružství skrz haly a místnosti tmavého hradu známého jako Shadowgate. Ozbrojený s hrstí zbraní, trochu kouzla, a vaše ostrá mysl musíte najít personál věků a porazit Warlock Lorda a jeho mytický oblíbenci a zastavit ho z končení kouzla které bude znamenat zkázu všem ví. Jestli toto nebylo skličující dost úkolu pro vás, personál věků byly oddělený do tří kusů a roztroušený po Shadowgate Castle.

Shadowgate je první osoba pohled dobrodružná hra která užívá několik okna které zahrnuje pohled okno, nařízený box, okno inventáře, výstupní okno, a textové okno. Skrz použití pohledu okna vy se můžete ovlivňovat s tím, co vy vidíte a vzít položky a dát je do vašeho inventáře. Zatímco vy můžete vzít a působit společně většinu položek vy vidíte, dejte si pozor že ne všechno je užitečný nebo dokonce sejf.

Shadowgate je plný kreatur které chtěly vás mrtvé a pasti které může být a ty jak zřejmé a nějaké které jsou spíše deviantní. Tak jako u většiny dobrodružných her takto, chrání brzy a chránit často, člověka neví to nikdy co by mohlo být kolem dalšího rohu. Nemáte po celou dobu na světě dokončit vaše hledání také, Warlock Lord posouvá se tak rychle jak on může přinést behemot aby zničil svět a vy máte omezené množství svítilen což znamená vy musíte pokračovat v hledání více-aby ne vy padáte a rozbít váš krk ve tmě.

Grafika jsou vysoce interaktivní a funkce, ale ne působivý dokonce pro jeho věk. Grafika pomůže vám ačkoli ve vyřešení kam jít a co dělat, dokonce když oni nepřemohou vy.

Zvuk se skládá z bručení, chrlící oheň, otvírací dveře, a údery-mezi dalšími. Oni mohou přidat trochu k hře, ale mohl bys pohodlně hrát tuto hru se zvukem mimo jak hudební a zvukové efekty jsou vzácné a více dodatečného nápadu.

Co Shadowgate dělá nabídku je dost slušná výzva a přes pár desítek místností aby prozkoumaly. Fanoušci starších dobrodružných her nebudou zklamaný Shadowgate protože to má klasické elementy- mnoho položek, mnoho kreatur, a mnoho způsobů jak zemřít. Znovu, nezapomenout aby chránil brzy a chránit často.

Je čas svinout vaše rukávy, mlátit Warlock Lorda, a tvrdit vaši korunu.

Nezapomeň aby nastavila stroj=CGA k tomu, aby byla schopná chránit, psát a zabránit hře z mrazení.


Rok vydaní: 1988

Vydali: ICOM Simulations, Inc.

Obrazek:Shadowgate - stáhnout

5xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo