Cross Country Canada
Cross Country Canada - náhled

Pokud se vám líbí jízda náklaďáky, nakládání nákladu, jídla a plynu jednou za čas, to je vaše hra! Ve skutečnosti to je jako vzdělávací h

...

Lemmings Recenze

Recenze | Screeny


Ve hře Lemmings musíte dopravit malé lumíky do cíle.

Háček je v tom, že cestu jim musíte vytvářet ty, razíte například tunely, stavíte mosty, nebo použivátete horolezce. S přibývajícímy levely se zvyšuje obtížnost a musíte u toho opravdu přemýšlet jaký krok právě teď učinit..

Neznám žádnou novější hru která by byla této hře podobná, proto vám ji opravdu doporučuji si ji zahrát. Kdyžtak mě vyveďte z omylu a napište podobnou novější hru do komentářů.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Psygnosis

Obrazek:Lemmings - stáhnout

28xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloKeeper 30.12.2010 reaguj
Zdravim, tady na strankach mate ze byla vytvorena 1993, napr. na 486games.net je 1991 a ve hre mi to pise 1995 cemuz jaksi nerozumim, vi nekdo kde je pravda?
Dale tusim na starinky.net je verze lemmings jina nez tady a na 486games. jine zacatecni lvl, vyber urovni fun-mayhem se trochu v menu odlisuje.. Co to znamena? Nerozumim tomu, diky nekomu za objasneni
paddy 30.12.2010
V pripade ze se rozhodneme verit wikipedii, coz povazuju za rozumny reseni, je rok vydani 1991 a ten tu zrejme take uvedeme. Nevim sam co ve hre dela rok 95, mozna to nejakym zpusobem souviselo s vydavatelem, kazdopadne diky za pripominku, upravim to .