Sky Shark
Sky Shark - náhled

To je pták! To je letadlo! To je... uh, dobře, ano to je letadlo... ale to je víc než to... To je žralok oblohy! Taito představuje další

...

Lemmings Recenze

Recenze | Screeny


Ve hře Lemmings musíte dopravit malé lumíky do cíle.

Háček je v tom, že cestu jim musíte vytvářet ty, razíte například tunely, stavíte mosty, nebo použivátete horolezce. S přibývajícímy levely se zvyšuje obtížnost a musíte u toho opravdu přemýšlet jaký krok právě teď učinit..

Neznám žádnou novější hru která by byla této hře podobná, proto vám ji opravdu doporučuji si ji zahrát. Kdyžtak mě vyveďte z omylu a napište podobnou novější hru do komentářů.


Rok vydaní: 1991

Vydali: Psygnosis

Obrazek:Lemmings - stáhnout

1xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal AngeloKeeper 30.12.2010 reaguj
Zdravim, tady na strankach mate ze byla vytvorena 1993, napr. na 486games.net je 1991 a ve hre mi to pise 1995 cemuz jaksi nerozumim, vi nekdo kde je pravda?
Dale tusim na starinky.net je verze lemmings jina nez tady a na 486games. jine zacatecni lvl, vyber urovni fun-mayhem se trochu v menu odlisuje.. Co to znamena? Nerozumim tomu, diky nekomu za objasneni
paddy 30.12.2010
V pripade ze se rozhodneme verit wikipedii, coz povazuju za rozumny reseni, je rok vydani 1991 a ten tu zrejme take uvedeme. Nevim sam co ve hre dela rok 95, mozna to nejakym zpusobem souviselo s vydavatelem, kazdopadne diky za pripominku, upravim to .