Star Legions
Star Legions - náhled

Velitele pozdravů! Vy jste přiřazení aby přikázali dobyvatele lodi bitevní, vaše flotila se skládá z několika torpédoborců, transportních

...

G-Nome Recenze

Recenze | Screeny


Pro fanoušky stříleček z prvního pohledu osoby je tu tentokrát něco netradičního. G-Nome je vskutku unikátní kousek ve svém žánru, který je ale velice chytlavý a důmslný.

Boje se odehrávají na daleké planetě Ruhelen v roce 2225 mezi čtyřmi rozdílnými rasami. Jsou to Union (lidé), Darken Empire, Scorp Republic a Bendian Mercenary. Každý 'národ' má svoji rozdílnou techniku - budovy, obranné věže, roboty ... - bez nich jste totiž ztraceni. Jakmile opustíte svůj stroj, nemáte moc šancí na přežití. Za zmíňku stojí také arzenál zbraní, včetně naváděných raket, které můžete ovládat přímo z 1st person pohledu.

Během kampaně projdete několika různými lokacemi a budete plnit ne vždy zrovna jednoduché questy. Řekl bych, že právě obtížnost vyzdvihuje gameplay jako takovou nejvíce a u hry se opravdu nudit nebudete. Není to ten typ FPS střílečky, kde plníte jednu misi za druhou a po dvacáté je již přestanete počítat a bez jakéhokoliv důvtipu se dostanete dál až k samému konci.

Musím říct, že po několika letech jsem se k této hře vrátil s nadšením, ale stejně jsem jí nebyl schopen dohrát do konce. Ani ne tak grafika a ozvučení, jako spíš atmosféra a již zmiňovaná hratelnost jsou hlavními pozdvihujícími faktory.

Sečteno podtrženo, tato oldschoolovka by neměla zaniknout v zákoutích vašich HDD a zaslouží si jistě mnohem více pozornosti, než jí bylo (nebo spíše nebylo) dosud věnováno.


Rok vydaní: 1997

Vydali: 7th Level Inc.

Obrazek:G-Nome - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo & Paddy