Pinball World
Pinball World - náhled

Toto je jedním z poslední ohromný Pinballs 21. století zábavou. Myšlenka protože to je jedinečný ve skutečnosti.

Poslední tivoli h

...

Zaxxon Recenze

Recenze | Screeny


Každý, kdo vyrůstal v sedmdesáti a osmdesátá léta znají to. Zaxxon! Arkáda klasický ze Sega že my jsme utratili téměř všechny naše peníze s. Jen čekání na další náhradní hodiny aby běžely k další herně a daný mince po minci do fantastického blikajícího stroje doufání aby dohnalo highscore obsahuje. Teď 22 let později my ještě máme erekci srdce kdy my slyšíme jméno THE hry...

V Zaxxon vy přikážete loď kosmickou na misi do zničit robota pojmenovaného Zaxxon. On bydlí v jeho pevnosti ve vesmíru, silně hlídaný jeho flotilou a základnami. Dostaňte váš bezpečnostní pás na a buďte připraven na nějakou vysokou úroveň 3D válku v kosmu.

Vy začínáte nájezdem jeho první pevnosti. Proleťte malou propast v zdi a střílet cokoli dojíždějící vaše cesta. Zničte sklady paliva pro nějaká extra doplnění vašeho vlastního paliva a všechno ostatní pro stíhání na highscores. Po první pevnosti je poražen malá mezihra se Zaxxons flotilou zničujícího letectva jde kolem aby vařil vaši husu.

Zaxxon je řízený přes klávesnici nebo (doporučenou) ovládací páku. To všechno potřebuje nějaký čas seznamování a jakmile vy jste do toho vy můžete mít mnoho veselé zábavy s hrou - jen měla na paměti že vy máte letectvo aby ovládalo což znamená nahoru je dole a naopak....

Grafika byla revolucionář pro 1984. Vy jste čelící důkladné čtyři barevné izometrické hře se stíny a efekty. Přece však vy potřebujete nějakou zkušenost aby věděla přesně kde v prostoru vaší lodi aktuálně vznáší se. Některý z překážek opustí jen malé mezery aby proletěly a nějaké lodi kosmická jen explodují kdy vy jste přesně na stejné výši.

Zvuk nebyl tak revolucionář ale přinejmenším trochu za prostředností.Pro ty, kdo nemají rádi dávné doby tolik tam je - ův žádný zvuk - ův herní soubor zahrnutý v downloadu.

Určený pro více hráčů .... Mám opravdu vysvětlit že oni neměli LAN hraní v roce 1984? Dobře, tak vy jste pozastavit se nad horké křeslo... ;)

celkový Zaxxon je plně zasloužená 5 body hra nejméně tyto dva důvody:

1. Každý člověk zná to! Každý člověk miluje to!2. To byl strašně revolucionář kdy začíná to být uvolněný!(srovnání sebe s ostatními - ův 84 hrami)


Rok vydaní: 1984

Vydali: SEGA Entertainment, Inc.

Obrazek:Zaxxon - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo