Questprobe Featuring Spider-Man
Questprobe Featuring Spider-Man - náhled

STORY muže

pavouka lítá v tom. Velký problém. A to záleží na tobě pomoct mu. Muž pavouka je uvězněný v cizím stavení, a to nezd

...

UEFA Champions League Recenze

Recenze | Screeny


Another povolil fotbalový zápas z Krisalis uvádějící UEFA Champions League pro 1995/1996 období. Vy dostanete se do vidět některý z oficiálních vítězů League videa pro úvod a další ingame animace. Oficiální licence jsou obvykle žádná záruka , že hra je dobrý, to je zvláště pravda v této hře která, po otvírací filmový, má moc málo nabízet.

Jakmile vy vidíte menu, vy budete rozumět jak podobné této hře je k dalšímu Krisalis- ův fotbalových zápasů ze stejného roku, totiž Manchesteru United - dvojí. Kluby, hráči a hráčský atributy jsou přítomen v přesně stejným způsobem. Tentokrát vy můžete jen zvolit mezi šestnácti kluby které hrály vítěze League v 95/96 období. Různé volby byly zlepšené v této hře. Stejně jako hrající konkurence se skutečnými kluby, vy můžete editovat a udělat různé konkurence a dvouhry, s těmi šestnácti kluby. Žádné jiné kluby nebo transfery hráčů jsou možné. Volby spuštění nyní také jsou mnohem lepší. Vy můžete snadno měnit pozice hráčů v taktikách menu, překonfiguruje klíče a tak dále Kdy utkání začíná, si všimnete zlepšenou grafiku podobnou ti FIFA International fotbalu, spolu s házením mince a vybírá si strany. To je asi to pro zlepšení. Po MU - dvojí to bylo opravdu veselá zábava aby hrála, je to velmi zajímavý aby podíval se, jak oni dařili se úplně zničit hru s několika trhlin.

Začněme s drobnými problémy a přecházet k více vážnými . Poklesová nářadí jsou kratičká a pomalý a nejsou moc užívat. Tresty, rohy a volný kopy jsou moc uboze dělané. Tyto byli mnohem lepším v MU - dvojí. Tam je ještě žádný způsob jak měnit hráče, kterého vy ovládáte kdy soupeřící mužstvo má míč. Chování AI, mezi dalšími, má jednu neobjasnitelnou vadu: žádný hráč půjde pro míč pokud to není opravdu blízký. Toto míní že jestli vy ovládáte míč, žádný oponent bude trápit vás pokud vy nedostanete velice blízko. I když vy jste blízko u jejich cíle, oni budou jen stát na jednom místě. Totéž platí o vašich spoluhráči. Oni dokonce nepokusí se o bránit oponentům. Všichni z nich jen stojí a zírat. Oni pohybují jestli kulové pohyby k středu pole nebo směrem k vašemu cíli, ale jakmile vy jste v cílové zóně oni jednoduše stojí na jednom místě. Stejný se stane jestli soupeřící mužstvo zaútočí na. Teď spojit toto s již zmíněnými chybami a skutečnost, že hráči jsou nyní větší což dělá viditelnou svět část pole menšího. Konečný výsledek je hra která není moc veselá zábava vůbec.

Na vrcholu toho všeho tam jsou brankářů. Teď jejich AI opravdu je něco aby přemýšlel. Jestli vy vstoupíte do brankového území brankáře vyjde aby setkal se s tebou. Jestli vy přispíváte k cíli a střílet, on bude téměř vždy chránit to. Jestli vy přispíváte k cíli a nestřílí, on hodí sebe a dostat míč také. Ale jestli vy spějete k cíli do té doby, než on začne přichází k vám a potom začít jdoucí vlevo nebo doprava okraj pole, brankář bude následovat vás a bude schopný dostat míč. Toto znamená, že jakmile on začíná následující vás, vy můžete pohybovat volně skrz brankové území dokud vy nejste příliš blízko u obhájců. Brankář bude na vašem ocasu ale ne tak docela neudělá cokoli. Vy můžete jednoduše vchází do cíle s míčem pokud si přejete. Vy můžete dokonce zastavit a stát blízko u brankové čáry, a, jestli obhájci nejsou příliš blízcí, vy můžete stát tam dokud vy máte rád. Nikdo ne- bude obtěžovat vás a brankář jednoduše bude stát tam s vámi. Toto není všechno také, jestli vy střílíte z ohromné vzdálenosti a dařit se dostat míč k cíli, vy budete nejspíše skórovat. Jestli míč posouvá se pomalu k cíli, brankář nemůže chytit to. Vy musíte opravdu vidět, že to věřit tomu. Tam je skoro žádná šance na to skórovat jestli vy vstoupíte do brankového území a střílet, ale jestli vy střílíte zpovzdálí, dokonce z vaší vlastní poloviny, a míč dosahuje cíl procházení obhájců, tam je skoro žádná šance na chránit. To není nemožný pro brankáře k zachrání míč. Jestli to pohybuje přímo ke kde on je postoj nebo tluče poštu například, vy ne- nebudete skórovat. Ale jestli kulové pohyby pomalu pravý po svém boku, on bude beznadějně hodit sebe po míči je v cíli. Přirozeně, totéž platí o vašem brankáři. Jestli je tam nějaká /každá /žádná šance na hratelnost, navzdory celým předchozím trhlinám, tento zabíjí hru úplně.

Dokonce zlepšené volby se stanou znervózňující od žádných změn, které vy uděláte jsou ušetření. Toto míní že jestli vy nemáte rád originální řadu, vy musíte měnit to před každým utkáním. A z nějakého důvodu, řady jsou většinou nelogické a špatně udělaly, jako kdyby programátoři dokonce nevědět které hráče konal který umístit. To je, možná, ne tak moc špatný jak hráči jsou většinou podobní - oni jsou všichni dobrý s jen nepatrnými variacemi. Nepříjemně, před -- volby utkání vždy jsou ukázané pro domácí mužstvo nejprve, i když vy ovládáte návštěvníky, což znamená, že vždy, když vy hrajete jak návštěvníci vy musíte přejít na hosty a dělat stejné změny v řadě a taktik, které je veryboring.

Tak, nějaké věci, včetně grafiky, bylo zlepšený ve srovnání s předchozími hrami z Krisalis, ale holá hra stala se nepřijatelně špatná. Vy ne- nebudete starat se o lepší volby a grafiku. Vy najdete ty malé hráče v MU - dvojí aby byli mnohem víc příjemný a rozkošný jakmile vy uvědomíte si jak špatný tento fotbalový zápas je. Vy můžete vyzkoušet toto jestli chcete hrát s některým z týmů nebo hráčů zahrnulinebo jednoduše vyzkoušet první oficiální UEFA Champions ligový zápas, ale navzdory grafice a filmům, tato hra jistě zaslouží si špatné známky pro takovou špatnou hru.

Hra může havarovat kvůli špatnému video výběru štítků.Zobrazovací adaptér vybral je ' Random VGA ' který zdá se, že bude pracovat dobře s různými stroji. Jestli vy máte nějaké problémy s hrou, běžet SETUP.BAT a zkuste jiné volby.

Užívej GO.BAT provozovat hru z DOSBOX.


Rok vydaní: 1995

Vydali: Philips Interactive Media, Inc.

Obrazek:UEFA Champions League - stáhnout

18xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo