Crime City
Crime City - náhled

Kriminální City je bodová-a-kliknutí dobrodružná hra ze Spojeného království v kterém vás, jak Steven bílá, zkoumat nedávnou vraždu ve sn

...

Wolf Recenze

Recenze | Screeny


Wolf je moc chytře udělaná zvířecí simulace. Když jsem poprvé hrál to, jsem zapůsobil na mne s množstvím úsilí návrhářové dali do hry aby udělala každá aspektová zajímavá. Předpoklad je docela jednoduchý: Vy jste vlk, část balíku. V normálním módu simulace, váš jediný cíl je aby lovil zvířata pro jídlo, vyhnout se lidem a působit společně další vlky. Toto interakce vlka bude nakonec vést k páření, které je moc obtížné aby dosáhlo.

Kdy vy poprvé vstoupíte do hry, vy jste uspokojení obrazovkou s několika voleb. Můžete začít volnou simulaci, v kterém vy můžete nastavit všechny aspekty vaší lokality, z délky simulace k počtu lidí v oblasti a typ země vy budete potulovat se. To je vše docela naprostý, ale po několika minutách vy přijdete na kloub tomu. Potom co vy specifikujete vaše hlavní ovládací prvky, vy vyberete si vlka. Vy můžete být samotář nebo část balíku. Všichni vlci mají jiné věky a síly, a měl bys volit moudře pro typ hry, kterou vy chcete hrát.

Další volba v startovní obrazovce je aby vybrala si scénář. Tam jsou asi dvacet nebo tak nějak, v rozsahu od nacházejícího ztraceného mláděte v tundře zabíjejícímu velkému losovi americkému v lese během dne.

Potom co vy specifikovaný všechno, vy začnete hru. Ovládací prvky jsou trochu obtížné aby zvládly: Vy táhnete vaši myš napříč obrazovkou aby vedla vašeho vlka a jeho balík (jestli vy máte jeden). Vy můžete použít různé klíče k aktivovat vlčí smysly (vůni, slyšení, a tak dále), který pomoct vám aby říkal jaké druhy zvířat a rysy jsou v oblasti, a může varovat vás potenciálního rizik příchodu vaší cesty. Můžete také mít konfrontace s dalšími vlky.Vy můžete mít jednoduché ' boje vlády' s ostatními vlky a ' stykovými rituálními' interakcemi s protějšími-sexuálními vlky.

Jediný skutečný dravec vy musíte čelit jak vlk jsou lidé. Většina nese zbraně. Kdy vy jste konfrontovaní s člověkem se zbraní, hodně tam nením žádným únikem. Nicméně, jestli vy užíváte vlčí smysly dost dobře, vy se můžete vyhnout takovým konfrontacím, které obvykle skončí nepořádnou smrtí.

Co se týká grafiky jít, hra docela je dobrá pro 1994. Barvy jsou vibrující a animace komplexu a hladkého. Hudební dráhy také zaslouží si aby byl zmíněný. Nápěvy straší a záhadná, právě jako zvířata hra je založen na. Oni mají divočinu- podobnou kvalitu jim což dělá vlčí zvukový doprovod nejvíce tvůrčí já jsem vůbec kdy slyšel. Jako všechny hry zvukové doprovody, nicméně to může dostat opakovaný po chvilce.

Celkově, já dám Wolf příděl 5 kvůli jeho jedinečnosti a jeho pozornosti detailu. Křivka učení je mírný příkrý, v závislosti na rychlosti hráče. Pokud se vám líbí vlci a vy jako hry kde učení je cíl, ne střílení všechno v dohledu, pak Wolf je pro tebe.

Jestli nemáte hodně času věnovat v tom, pravděpodobně a zjistíte, že je ten tupý. Ale jak simulanti jít, Wolf je velmi dobrý. Já doporučuji to všem lidem, kteří mají rádi hry jako SimAnt, SimIsle a SimCity, kde není možní vyhrát samo o sobě a hra byla v první řadě udělaní jednoduše sledovat a pobavit se.

Měl bys sledovat demoverzi těsně poprvé, kdy vy hrajete, jak to je ve skutečnosti výuka pro hru.

myš je trochu obtížný použít druh zčeřený) pro lidi jako já s Windows XP ( jsem chtěl rýmovat se); Nevím o lidech s ostatními systémy. Toto hra potřebuje DOSBOX běžet.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Manley and Associates

Obrazek:Wolf - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo