Zazracny lek
Zazracny lek - náhled

Tato hra se účastnila známé soutěže Becherovka Game ročník 2000 a zcela právem tuto soutěž vyhrála. Těšit se tak můžete nejenom na zajímavý

...

Willy the Worm Recenze

Recenze | Screeny


Čechrací stroj červ je jedním z nejstarších počítačových her já vím. Citování vývojář Alan Farmer, čechrací stroj červ je rychlá, vyzývavá počítačová hra s následujícími zvláštnostmi:

* plně slučitelný s IBM PC a procent mladší * Color a zvukové efekty jsou podporované ale volitelný * Not jedny nebo dva ale EIGHT hry zastíní * editora zahrnutého pro upravování podle požadavků zákazníka hra zastíní * vrcholných deset vysokých skóre a jména jsou ušetřená na disku.

zní hezký, vždy?ALE, tato hra byla naprogramovaná v roce 1985 a tak my potřebujeme aby vysvětlili - ův barevné a zvukové efekty ' : Grafika je ASCII a zvuk je pravý PC mluvčí pípnutí. Ale že nic co ničí hru. Ve skutečnosti to je docela veselé zábava skákání a plazivý kolem použití kurzorových kláves a volného místa.

Pro vyhrát hru vy jednoduše potřebujete aby dostali se do zvonu a zvonit to. Jestli vy hledáte highscore, ujistěte se, že sbírat dárky na obrazovce. Je to velmi užitečný pro použít pramenů jak oni pomohou vám skočit docela vysocí.

Vše, co mohu říct na závěr je že byste měl rozhodně hraje hru sebe. Má tu cenu 25 kB na vašem harddisku.

Jakmile vy pomalý DOSBOX dolů ke kolem 1500 cykluje, že to stává se hratelný, ale vždy pamatovat si: Udělejte to příliš pomalý zabíjí všechny veselou zábavu!


Rok vydaní: 1985

Vydali: Alan Farmer

Obrazek:Willy the Worm - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo