Railroad Tycoon
Railroad Tycoon - náhled

Railroad Tycoon je obchodní simulační hra. Existuje pět verzí, původní Railroad Tycoon (1990), Railroad Tycoon Deluxe (1993), Railroad Tycoo

...

Wild Science Arcade, The Recenze

Recenze | Screeny


Škola je zpět v domovní kojenec a toto čas vy budete učit se / se dozvíte!

Divoká Science arkáda je vzdělávací hra která prosí být veselá zábava při vyučování vás věcí, ale vy jste nemohli se učit / dozvědět se právě tak, jak mohl bys.

Vy jste asistent ve vědeckých třídách. Vy a váš spolužačka Edison bude provádět experimenty. Vy budete zodpovědní za stroje.

Bod hry je, dostat míč z jednoho konce místnosti k dalšímu při dokončení nějakých úkolů na cestě.

Kromě míření a střílení míč (který by nebyl nic víc pak golf miniatury klonu) může změnit fyziku místnosti. Nejdříve vy budete schopen jen měnit moc výstřelu (a přirozeně míříte), ale později vy budete schopen měnit materiál míče, tření a gravitace místnosti. Ne všechny možnosti budou k dispozici ve všech místnostech.

Míč bude reagovat podle fyziky místnosti. Jestli vy milenec gravitace pod nulou, míč začne plavení směrem k stropu a jestliže zvolíte kámen nebo železný míč a opravdu zvýší gravitaci vy stěží budete pohybovat míčem vůbec.

Tak toto je v podstatě vědecký experiment o tom, jak jiné materiály reagují k sobě v jiných prostředích.

Hra je poněkud vyzývavý a to je pravděpodobnější, že vy zkusíte jiná environmentální nastavení a hrát výstřel, namísto počtářství to všechno pečlivě. Proto myslím si hru není moc víc vzdělávací pak trochu víc pokročilého golfu miniatury. Ještě to je docela veselá zábava a to může držet vás rušný na chvíli.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Binary Zoo

Obrazek:Wild Science Arcade, The - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo