Fuzzys World of Miniature Space Golf
Fuzzys World of Miniature Space Golf - náhled

Titul říká to všechno: to je hra vesmírného golfu miniatury, která zkrátka je golf miniatury v prostoru... Co je tam vysvětlit? Myslím si

...

Where in the World is Carmen Sandiego Deluxe Recenze

Recenze | Screeny


Unavený z otázek zeměpisu banálního stíhání? Dívající se pro něco je ve skutečnosti výzva? Pak tato hra plácá rukavici přímou ve vaší tváři. Třebaže to je vzdělávací hra, a tak zaměřený na děti, to představuje slušnou výzvu na každého a je pravděpodobně příliš tvrdý pro děti. Nicméně, má to cenu hraní.

Kde na světě je Carmen Sandiego? Luxusní je remake remake klasické hry. Na rozdíl od předchozích verzí, úsilí na audiovizuální části byla velmi zvětšené s tímto. Celá hra je nyní udělaný jako by to hrála na vysoce technicky vyspělém telefonu. Dobře... vysoce technicky vyspělý pro 1994.

Všechny animace v hře jsou v stylu kresby a většinou konat se na telefonní video obrazovce. To je nepatrné nesplnění stylu z plných-barevných fotk v tam to předváděcí scenérie charakteristický pro vaše aktuální umístění. kontrolováním voleb ve vašem zápisníku, vy kontrolujete místa a lidi pro důkaz a rady pokud jde o to kde zločinec pryč. Jestli vy jste v správném místě, vy dostanete podivínský málo animace ukazování , které viník jen zanechal nebo je ještě tam. Další animace hrají kdy vy jste chytili pravý kriminální nebo kdy vy používáte telefon.

Při použití telefonu, další velká změna je evidentní: plná řeč, s textovým rámečkem který ukazuje co je prý. Kvalita řeči je dost vysoký pro čas a prostředky užívaly, a je dohromady příjemný dodatek. Hudba je hezký ale zůstává v pozadí. Tímto způsobem, nikdy nezačíná to být otravný.

Další význačný rys mající cenu zmiňování se o je že můžete držet seznam kriminální charakteristiky a mít hru vyhledat kdo by mohl je viník, a potom vydá zatýkací rozkaz pro to osoba. Jestli nejsi jistý o tom, vy můžete hledat skrz sbírku dokumentů se všemi možnými kriminálníky. Také, jak další pomoc, vy máte seznam zemí k vaší dispozici s nějakou základní informací o každý, mapa, a seznam obklopujících zemí.

Dohromady, vy stěží můžete poznat první verzi v této hře, třebaže to následovala stejný koncept. Toto není zlá věc, ačkoli, jak změny ne - neovlivnily hru sám, ale udělalo to daleko víc veselé zábavy a snadno použitelné. Dva palce nahoru pro remake.

Hra práce dokonce ve Windows XP, ale jen uslyšíte PC-mluvčí, tak to je nejlepší zkusit hraní toho v DOSBOX nebo s VDMSOUND.

Část Carmen Sandiego sérií


Rok vydaní: 1990

Vydali: Br?¸derbund Software, Inc.

Obrazek:Where in the World is Carmen Sandiego Deluxe - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo