Star Goose
Star Goose - náhled

Stargoose je počítačová hra pro Amigu, Atari ST a IBM PC počítače, vydaná v robe 1988. Hra má 8 levelů, chceteli, tak úrovní. Odehrává se na

...

Legacy of the Ancients Recenze

Recenze | Screeny


Opravdu já nemám rád je špatné, ale tato hra rozhodně se ukázala být mě špatná. V mém Buck Rodgers odpočtu k recenzi soudného dne já jsem uváděl, že to je první RPG hra který je založená v budoucnu namísto středověkého světa fantazie. Dědictví starých národů prokazuje mě špatný a nevadí mi jeden kousek.

To je světlá RPG hra s hrami v hře, s hledáními aby dokončila a zvláštní časový přehled. Pojďme říkat, že to je série hledání v širším rámu.

Vy najdete sebe být přivítanou v Tarmalon Museum. Muzejní hlídač jen vám dovolí zkoumat jisté exponáty a vy potřebujete dost shromáždit zkušenost (a najít vhodné mince) zkoumat zbytek.

A kde najít mince uprostřed muzea?

Dobře, vy umíte ovlivňující se s exponáty a to je význačný rys pozdější použitý v panoptikech, vy potřebujete aby vstoupili do exponátů a řešit kompletní váš úkol tam předtím, než vy můžete dostat ještě dále.

Na jiných lokalitách vy dostanete jiné perspektivy (z 1. osob pohybů skrz tunely, dovršit dolů pohled na vesnici nebo venkov).

Tam nejsou žádné dovednostní body aby získaly; místo toho vy potřebujete aby pracovali na vašich schopnostech zvládající jistých částí. Například jestli chcete vynaložit vaši inteligenci, vy potřebujete aby zvládli Stones moudrosti.

Přirozeně vy také setkáte se s nepřáteli. Toto může stát se v kobkách (a je tam několik toho kolem) nebo v otevřeném poli při chůzi kolem z jednoho vesnice k dalšímu. Rozhraní není moc komplikovaný, tak boj je moc zjednodušený, který pravděpodobně neodvolá se k více zdravým jádru orientovaným RPG hráčům venku. Také magické kouzlo není všechny příliš složitý, ale kreatury nereagovat v stejné cestě do stejný hláskovat, tak tam je nějaká varianta tam. A pamatovat si, že ne každý a všechno, co vy setkáte se s nimi nepřítel vy potřebujete aby bojovali. Někdy vy vběhnete do lidí prodeje vás cpetenebo někdy vy budete schopen vyhnout se konfrontaci (která by mohla být dobrý nápad).

Ale věc, kterou potřebujete aby dokončili hledání (pro to exponát) bude ležel v nejtmavější nejobtížnější aby dostal se do části žaláře a vy potřebujete aby bojovali s vaším průchodem tím.

Hra sám je tak jedinečná směs futuristický (vy najdete sebe v muzeu v prostoru v budoucnu) a historický ( cizí závod postavil muzeum a vy potřebujete aby prošli záhadou jejich minulosti) příběhu se zájmem, třebaže ne reallybreathtaking grafika. Tam byl pro to vypadalo mnohem lepší do roku 1989, ale to je typický příklad hry která oceňovala jeho obsah mnohem víc pak jeho pohledů.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Quest Software, Inc.

Obrazek:Legacy of the Ancients - stáhnout

19xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo