Barbarian
Barbarian - náhled

Ahoj hej !! Jeho GameBringer znovu, přinášení vás ještě další hry z extra tajného sklepě umístěného v utajeném umístění z které já píši.

...

Where in Space is Carmen Sandiego Recenze

Recenze | Screeny


Standardní English - Slovene slovník nezná slovní edutainment. Myslím si to je protože to není skutečné slovo;to je slovo já jsem učil se hrající Sau ' n Max vyrazil na cestu. To předpokládaný aby znamenalo vzdělání a zábavu zároveň. A jestli je tam vůbec kdy něco ke kterému tomto slově opravdu aplikovalo, to je herní série kde v ___ je Carmen Sandiego?.

Tam jsou hezkých pár hry v sériích, a naše místo již uvádí hru kde na světě je Carmen Sandiego?. Toto hra, kde v prostoru je Carmen Sandiego? je mimo tento svět. Jak titul navrhuje, vy jste cestující tam a zpět skrz naši sluneční soustavu, pokus o zatknout nepřátele, děvčata a nikdo---nahoře.

Jak ve všechny hrách, je vám řečeno že nějaký neocenitelný thingamajig byl ukradený, a že musíte chytit vinný lifeform. Vy pak jdete do umístění zločinu a máte jiné způsoby sbírání nápověd. Toto hra nabízí vám pět cest, ale pátá volba je omezený (vy můžete poslat sondování, ale vy jen máte dva toho).

Tyto nápovědy dají vám informaci o identitě zloděje a říct vám kam jít potom. Vy pak máte několik volby, a jen jeden z nich je správný. Jestli vy přijdete k správnému místu vy uvidíte V.I.L.E. přisluhovač běh napříč obrazovkou - a v této hře této jsou opravdu veselý: Představte si jednotlivé-buněčné lifeform dělení a to jak nové buňky být vystrašený pohled na další.

Každý záchytný bod o identitě podezřelé osoby by měl být krmený do počítače (VAL9000), tak vy můžete zjistit koho to je. Jinak nemůžeš dostat zatykač, a dokonce když vy chytíte pachatele nebudete schopní udělat prsa.

A jak vy získáváte zprávy? Vy se můžete ptát svědky, dělá hvězdné hledání, zaťukne V.I.L.E. frekvence nebo kontaktuje informátora. Hvězdné hledání je nejvíce originální rys této hry. Vy dostanete záchytný bod o části astronomické mapy že vy potřebujete aby skenovali. Vy pak předcházíte k astronomické mapě, kde vy potřebujete aby našli toto umístění a dostat informaci vy potřebujete. Poslední volba je sondování. Vy můžete poslat dva z těchto a každý přinesete vám zpět objekt který je zanechaný kolovat v prostoru.

Jakmile vy dosáhnete zloděje, kterého vy hledáte, BEWARE! Vy budete v skutečném nebezpečí smíchu do malých louže forem pod vaší židlí. Já jsem byl našel 15T váhu padání na vás v beztíži prostoru opravdu humorného.

Já jednoduše miluji tuto hru. To není rychlá akční hra, a vy ne- nebudete potřebovat aby napnuli váš mozek příliš mnoho (jen dost, aby přimělo to zajímavý). Na oplátku, vy dostanete milou cartoonish grafiku a tuny edutainment. Ano, vy budete učit se / se dozvíte několik věci o prostoru v průběhu této hry. Hra také má hezkou řeč a zvukové efekty, ale zvuk je nic zvláštního.

Dohromady, to je hra která zaslouží si 4. Já nemohu opravdu najít žádné trhliny v hře, kromě možná že to je dětské učící se hru - ale toto není opravdu vada, to je přesně to, co oni chtěli udělat, a oni uspěli.

Část Carmen Sandiego sérií


Rok vydaní: 1993

Vydali: Br?¸derbund Software, Inc.

Obrazek:Where in Space is Carmen Sandiego - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo