Dragon Wars
Dragon Wars - náhled

Já pamatuji si když jsem poprvé slyšel o této hře. To must've bylo v roce to byl uvolněný nebo rok po. A můj přítel a já shromažďující pe

...

West Adventure Recenze

Recenze | Screeny


Bohužel já nemohu říká, že já jsem opravdu obeznámen s čínským lidovým příběhem a legendami, proto já tak jsem byl překvapený, kdy já ihned jsem rozpoznal znaky této hry. Viděl jsem je v Číňanech kresleném filmu kdy já jsem byl ještě dítě. A já mohu říká, že já jsem narazil na tuto hru jen v pravý čas, protože kanál puncu inzeruje opičí film krále který je založen na stejném populárním čínském příběhu poutě směrem na západ.

Panda zábava je především známý jako jejich bojové umění hry, tak jeden očekává hodně akce a ohromné boj pohyby v jejich hrách. Západ Adventure nezklame vás.

Vy máte tři znaky aby zvolily, ale oni základním způsobem mají stejné pohyby, které je nepatrná stinná stránka. A jakmile vy vyberete znak, který vy potřebujete aby rolovali v celém světě starověké Číny a jít, dokončit vaši pouť a chránit království.

Grafika v hře jsou extrémně hezká, animace je hladký a vy jednoduše budete milovat některý z pohybů a darebáků ostatně.

Vy potřebujete aby šli a bojovat, a někdy vy se setkáte se šéfem, kterého vy potřebujete aby porazili aby jste mohli pokračovat. Tam bude také několik moci-ups v tvarech hrnců a sklenic. Vy potřebujete aby rozbili je za účelem dostat energii.

Hra nemá šetřit význačný rys, ale vy nebude musíte spustit znovu to kdykoli vy zemřete. Jakmile vy dosáhnete další části, jen budete muset zopakovat to jeden. Také měl bys vědět že to je prasklá verze, proto vy máte neomezené životy (a vy můžete vstoupit libovolné číslo v obrazovce ochrany proti kopírování na začátku hry).

Nový význačný rys je VS volba. Vy potřebujete aby věděli , že hra má dva hráčskou volbu. Toto míní dvě věci v tomto případě. Za prvé vy můžete pozvat přítele a jet na pouť společně. Tak namísto mít jednoho znak bojovat s všemi padouchy, vy můžete mít dva znaky bojovat s padouchy. Ale vy můžete také soutěžit s tvým přítelem směřovat do hlavy ve VS módu. V tomto případě hra stane se klasickou hráčem VS hráčem válečnou bojující hrou (to je moc špatné, že je nemůže vybrat některý z darebáků aby hráli v tomto režimu).

Kromě ohromné grafiky hra nabízí dost dobrý zvukový, ale to není nic příliš velkolepé. Já jsem doufal v nápěv jež by více připomenout mi starověkou Čínu, ale pak znovu, já opravdu nevím jaký druh hudby byla udělaný zpět pak.

Dohromady to je pevná strana rolování akční hra, s možností směřuje do hlavního boje. Myslím si, že to zaslouží si dobré známky.


Rok vydaní: 1994

Vydali: Panda Entertainment Technology Co., Ltd.

Obrazek:West Adventure - stáhnout

20xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo