Terminator: SkyNET
Terminator: SkyNET - náhled

Terminator: SkyNet je poslední díl, který je založen na licenci Terminátora. Autoři tento díl vyvýjeli jako datadisk pro předchůdce Terminat

...

Walls of Rome Recenze

Recenze | Screeny


Strategičtí fanoušci se radují! Zdi Římu je historicky na téma strategická hra z výrobců a v žíle obležení.

Definující faktor zdí Římský je pozornost detailu a různým druhům příkazů dostupných. Toto také míní , že hra je moc komplikovaný. Vy budete potřebovat aby měli 60 příručku stránky po ruce dostat vás jste začali a vy budete chtít projít in - game výukou.

Zdi Římu uvádí 8 jedinečné armády; Celts, Iberians, Phoenicians, Numidians, Parthians, a Římané, každý s jedinečnou sadou jednotek. V příručce vy najdete informaci o každém závodním místě v historii. Jednotková varianta v rozsahu od šermířů a Archers pro Parthians kartaginský Elephants pro Phoenicians, dělání každé armády jedinečné zkušenosti aby zvládla.

Kdy vy začnete hru vy můžete buď hrát bitvu nebo začít kampaň. Jak vy můžete hádat bitvy jsou odpojení a většinou příležitosti k tomu, rychle rozbít nějakou nepřítele hlavu a kampaně jsou řetěz vzájemně spojených bitev.

Herní hra v zdech Římu začíná pozastavila se. Zatímco pozastavil se, že vy rally vaše vojáky a vybavíte je se žebříky, praky, latinka oheňnebo kutilský balista pro shromáždění na poli. Pak vy vydáte rozkaz vašim jednotkám nebo měnit příkazy, které oni byli vydaní. Nakonec vy un - pause hra a hodinky bitva rozvine se dokud vy máte rád do té doby, než vy pozastavíte se znovu opakovat proces. Toto druh nelineární real - timové strategie dovoluje vám, že oba cítit chaos bitvy ale pak zastavit to kdykoliv znovu získat kontrolu.

Kde zdi Římu padá krátký je v určený pro více hráčů. Tam není žádný. Kvůli nelineární povaze hry jestli tam byli dva hráči být schopen pozastavit se a pokračovat v kdykoliv určený pro více hráčů. Následně není ta jako tato hra mohla dokonce udělat určený pro více hráčů, která je víc hanba z toho. Další zdi chyby Římu je neohrabané kontrolní schéma spolu s ohromnou křivkou učení. Jeden nebo druhý sám je snesitelný, ale muset snášet oba zároveň je něco, co nikdo bez razidla tvrdých historických strategických fanoušků jsou ochotný dělat.

Jestli vy jste razidlo tvrdý historický strategický fanoušek, pak dá zdi římské zkoušky. Nezapomeňte aby stáhli kopírovací bezpečnostní kódy nebo příručku jak tato hra není prasklý.


Rok vydaní: 1993

Vydali: Mindcraft

Obrazek:Walls of Rome - stáhnout

10xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo