Warcraft - Orcs and Humans
Warcraft - Orcs and Humans - náhled

Která hra nepotřebuje žádné úvod? Která herní známý všemi? Která hra je legendární? ... Ne, ne monopol. To je válečnictví. Tento je úplně

...

Vigilance on Talos V Recenze

Recenze | Screeny


V bdělosti Na Talos V, vy jste námezdní Killian Jaradd. Váš dceřiný Colesce byl unesený zlým cizím závodem Xenosa. Vaše hledání vezme vás skrz tři jiné vojenské základny v pokusu o zachránit vaši dceru a porazíte Drektor, zlý vůdce Xenosa.

Hra sdílí mnoho podobností s Metroid sériemi. Ve skutečnosti, mohlo by to být nazvaný "klon". Vy prozkoumáte nelineární oblasti v pokusu o najít upgrade jako jsou extra zbraně, (jako jsou řízené střely), které nejsou jen užívaní pro boj, ale také otevřít uzamčené dveře. Vy najdete také moc-ups která dá vám extra schopnosti pokračovat na svět (jako Saturn míč, který nechá vás válet na míč aby protáhnul se mezery). Také stejně jako Metroid, vy najdete energetické tanky které zvýší maximální zdraví, které vy můžete pojmete.

Grafika jsou moc atraktivní, třebaže oni nejsou moc originál. Tam je 3D poskytnutý úvod na začátku hry která vysvětluje příběh. Pozadí a skřítci vypadají dobře, jako je hlavní charakteristika a plesknutí, které on dělá kdy on skáče. Dveře bubliny která vedou k jiným obrazovkám vypadat téměř jako přesně jako ty, které z Metroid, stejně jako cizí socha která drží extra upgrade. Tam je nějaké hlas jednání v úvodu a kdy vy mluvíte s přátelskými cizinci, ale to má všechno udělaný jednou osobou a nením moc dobrou.

Jestli vy jste hráli celé Metroid hry a hledají více stejné hry, pak bdělost na Talos V je moc dobrá volba, ačkoli nějaký Metroid veteráni nesmějí jako nedostatek auta - map. Bdělost na Talos V je celkem nadnormální akční hra která všichni fanoušci Samus Aran a jejích dobrodružství by mělo hrát.


Rok vydaní: 1997

Vydali: PolyEx Software

Obrazek:Vigilance on Talos V - stáhnout

14xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo