Worlds of Ultima - The Savage Empire
Worlds of Ultima - The Savage Empire - náhled

Divoké Impérium bylo první v bohužel přechodný Worlds Ultimy sérií produkovaných původem v roce 1990. Využívající stejný herní motor jak

...

Utopia - The Creation of a Nation Recenze

Recenze | Screeny


Vůbec kdy číst Thomasa Moorea? On popsal utopii jak místo kde (kromě jiného muž a žena by mohl vidět se navzájem nahý před svatbou a rozhodnout se jestli oni mají rádi co oni vidí - tehdy , že rodiče stále uspořádali celou věc)! Dobře tato utopie není nic jako toto, ale vy dostanete šanci na to budovat váš vlastní svět.

První já jsem slyšel o této hře byla kdy já jsem požádal o tom, být přiřazený pro hru nikdo jinou rád by recenzoval a Tom dal mi toto... Dokonce nevědět co hra byla asi, ale po čtení nějakých dalších recenzí a zvláště příručky, já jsem byl věděl, že toto jsou hry pro mě!

Tak začněme hraní. Nejdříve vy uvidíte rozhraní vy opravdu budete nenávidět přinejmenším já jsem dělal). To je brzká kopie nějakých dalších rozhraní s opravdu nepravým šípem jak ručička. 0 body pro tvořivost, ale 8 body pro dělání práce (lépe pak mít žádnou ručičku vůbec). Rolování mohlo dělalo s obnovou také, ale... Myslím si já jen požaduji příliš mnoho. Muset vždy pamatovat si tuto hru byla udělaný zpět na začátku 90s!

Ve srovnání s nějakými dalšími hrami od té doby to je děsivý. To je jedno, že já věřím jsem dostal hry jako Caesar 2 & 3, farao, a mnoho jiných her jdoucí.

To je o stavení základním způsobem - tak srovnání se Simem City je přírodní jeden, ale v utopii vy pokročíte ze stupně stupni, sbírání medailí také - a jen potom co vy jste dosáhli jistou životní úroveň vy budete připravení aby postupovali druhý další stupeň!

Vy máte jiné druhy stavení, které jsou potřebný k tomu, udělat nemístnou práci: -It je na další planetě, tak vy budete potřebovat aby produkovali váš vlastní kyslík. -pro každou produkci dobře jak víte, vy budete potřebovat energii. -pro věci aby zpracovaly vy budete potřebovat pracovníky, kdo budou pracovat jen pro peníze, tak vy potřebujete peníze... -A ne zapomenout na armádu. Vy nejste sám ve vesmíru víte!!!

Cizinci budou prosit napadnout vy kdy vy jste kousek utopie vypadá hezký dost pro ně vzít to! Když toto stane se, vy budete potřebovat operační středisko, budovat tolik, kolik chceš, ale pamatovat si jen jeden může být aktivní tehdy.

Základním způsobem aktivní jeden je místo kde celá akce během útoku se uskutečňuje - vy přikážete skrz to - proto to je operační středisko (duh). Proto také to je primární cíl pro vaše nepřátele (lépe budovat několik, jinak vy jste ve velkém problému).

Vy můžete counterstrike také, ale pak vy nemáte žádnou kontrolu vašich vojáků, vy budete jen dostat zprávu Říkat vám jestli oni uspěli nebo velice jste selhali (jako já mám hraní této hry).

Ale věc já jsem miloval nejvíce o tom (a to jsem já věřím nejvíce originální části) je schopnost špehovat cizince!!!

Vy potřebujete dost peněz na dělat to samozřejmě, ale budete mít vedení, a to je vždy veselá zábava aby pokukovala na slizkém purpurovém 10 opatřených okem cizích ženách při vysvlékání - přímo?

V každém případě - já bych dal tuto hru 3. Já jsem nenáviděl opravdu rozhraní - musíte kliknout na červené náměstí pokaždé když vy chcete zanechat jistý obrazovku - nesmysl! Jinak to je hra, která nabídne vám nějakou zábavu podruhé kolem také - tak to není jednorázový div...


Rok vydaní: 1991

Vydali: Celestial Software

Obrazek:Utopia - The Creation of a Nation - stáhnout

9xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo