Windwalker - A Tale From Moebius
Windwalker - A Tale From Moebius - náhled

Zlý válečník spojil se samotný s alchymistou ve jménu Shen Jang a společně oni přinesli nepokoj k bývalým pokojným ostrovům. Emperor není

...

Untouchables, The Recenze

Recenze | Screeny


Prohibice Chicago, 1931.

A vybere mužstvo ovládání vyšetřovatelů byli vytvořený, vedený mladým určeným federálním agentem pokladnice.Oni by nebyli koupení.Oni věděli žádný strach.Oni by riskovali všechno zastavit Al Caponeovu hrůzovládu kdy organizovaný zločin otočil město na bojiště.Oni byli...THE UNTOUCHABLES

to byl úvod na C64 pro akční hru udělanou po senzačním filmu. Vy hrajete jak Elliot Ness a jeho muži, vždy s klobouky, bojující nepřátelé. Hra byla udělaná téměř všechny počítače a jsem mohla poskytovat málo hodin pobavit. To bylo daleko od nejvyšších značek, přece však to byla veselá zábava. Vy zahrájete celé šest úrovní, zkoušející následovat film. Vy jste hráli každou úroveň v kompletní jiné cestě. Hra byla krátká a veselá zábava.

Unfortunally, PC verze je velice špatný. Hra je jednoduchý příliš tvrdý, s velice špatnou grafikou. Pocit starého Chicaga a bílý a černý klobouky není nikde aby byl nalezený, jak vy musíte běžet jako čerta aby mohl zůstat na živu a skončit úroveň. Je to velmi snadný aby zemřel a potom vy začnete od začátku. Jediné, co mohlo by kreslit vás této hře je v pořádku animace, tak přinejmenším posun není otravný. Hra může být docela zajímavý jestli vy umíráte touhou po rychlé akční hře, a také nenamítáte - li chudou grafiku a váš vlastní nervy (čtou: vy musíte být VERY vytrvat).

První úroveň se koná v skladišti kde vy musíte hnát všude kolem pokusu o sbírat důkaz.Toto znamená, že vy musíte sbírat 10 boxy s dopisem ' E ' který zůstane po zabíjejícím nepříteli v zeleném (nějakém druhu šéfa, myslí si). V horním-pravém rohu obrazovky, tam je šíp který je ukázat vám kde šéf je. Potom co vy zabijete jeden, další zdá se někde na rovinu. Tam jsou 3 druh nepřátel, rychlý a nebezpečný, a měl bys zabít jeden v šedý čas od času, protože oni mohli opustit lepší zbraň nebo energii. Přinejmenším tam není žádná kolize s nepřáteli kteří existovali v dalších verzích. Vy většinou pobíháte skákání a střílení.

Vy hrajete druhou úroveň pod mostem, kladením na zemi a střílení. Vy můžete válet vpravo a vlevo, a v nižší části obrazovky vy vidíte váš vlastní pohled a použít to aby jste mohli mířit kriminálníky. Zajímavý, ale je dokonce pilněji pak první úroveň. Kriminálníci jsou střílející, ale také hodí dynamit a Molotovův, a jeden je dost, aby skončil vás.

Potom co vy zabijete je všechny, vy dostanete se do pravděpodobně nejzajímavější úrovně která koná se na ulicích. Skrytý za rohem, držením dvojhlavňové pušky, vy musíte bojovat s vaší cestou. Nepřátelé vycházejí rohy a okno, a vy musíte zavést znovu po každých dvou výstřelech. Úroveň je v platnosti Wolf styl, ale je moc zajímavý vskutku.

V stanici metrech vy bojujete proti nepřátelům v dolů-straně rolovacím typu hry. Toto není že jednoduchý protože tam je malé dítě v kolébce že vy musíte chránit příliš (to není cizí, to je vzatý z filmu). Po tom vy musíte střílet nepřítele držícího rukojmí.

A na konci - dobře, jestli vy opravdu chystáte se obtěžovat hraní této hry, pak vy opravdu nechcete víte všechno. Pojďme opustit něco pro vás.

Tak, jediné, co toto slabé utkání může nabízet je hodně rychlý actoin a měl by být hraný opravdu "tuhý" a nikdy-dávající-vzestupné chlapy. Následující film je nepravděpodobný, že zlepší nízkou úroveň zábavy která tato hra dává, skutečnost, že vás hrajete si s několika z nedotknutelný skrz hru poněkud je zajímavá.

Hodně špatný že toto PC verze není moc mnohem lepší.


Rok vydaní: 1989

Vydali: Astros Productions

Obrazek:Untouchables, The - stáhnout

15xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo