WWF Wrestlemania
WWF Wrestlemania - náhled

Myslím si vy můžete říkat do nynějška že já jednoduše miluji zápas a základním způsobem všechny kopnutí--další-hoch-v-the - ass druhu her

...

Ultimate Domain (aka Genesia) Recenze

Recenze | Screeny


Jak byl bych popisovat Genesia . . . To je jako Microids vzal několik elementy z civilizace, lidnatý a osadníci. Hoďte je v míchadle pak rozlitém výsledku. Zmatený? Pak čte dál.

Na první pohled můžete být mylný do myšlení které konečná doména je jen klon lidnatá. Graficky musím připouštět to je shodně s tím, ale jestli vy uděláte si čas na to učit se / dozvědět se jeho klamající jednoduché ovládací prvky, vy najdete klenot strategické hry.

Jako nejvíce strategické hry tam je cíl, a konečná doména není žádný jiný. Rozptýlený napříč zemí je devět šperky ( Crystals Neort) které vy a dva další princové najednou vzhlížíte k získat. Jednou sedm z těchto šperků bylo nalezené a potom přinést jednomu z vašich kostelů, vy budete navždy zvednout prokletí které jste padli zemi. Pro dosáhnout tohoto vznešeného hledání bude vyžadovat úplně vaší prohnanosti aby řídila vaši ekonomiku, technologii a v neposlední řadě vaše armády.Vy začnete hru s jen čtyřmi osadníky, z nichž každý může být přiřazený několik úkolů v rozsahu od rolníka k architektovi. Nějaký z těchto rolí nezahájí ihned ačkoli. Například, při přiřazující woodsmen, budete muset čekat otočení (období) předtím, než oni dostanou se do práce.

Konečné doménové práce pod otočením založenou časovou posloupností. tímto já mám na mysli že ačkoliv hra je obrácený založený vy také máte hodinu sklenici mimo k jedněm straně která pomalu prázdným obalům. Tak jestli vy jen sedět tam a nedělat nic nebo vy jste trvali příliš dlouho v udělat rozhodnutí, brzo zjistíte, že jsi na řadě končí. Toto význačný rys(?) je také přítomen dokonce jestliže zvolíte nehrát si s přítelem a jen proti AI. Pokud vznikne potřeba, vy můžete také končit jsi na řadě brzy stlačením malé bílé náměstí které sedí na vrcholu hodiny sklenice.

Čtyři období - léto, pád, zima a jaro, nejsou tam jen okázale. Každý má dopad do toho, co vy můžete dělat, a také jaký váš lidi může dělat. Například, vy uvidíte zvýšení nemocí v zimě, plodiny jsou sklizené během jarního času a kdy léto přijíždí, zjistíte, že vaši dostupnou vodu začne zmenšovat se.

Výzkum také je k dispozici jakmile vy jste měli architekta konstruovat dílnu. V tomto stavení vy začnete váš cestu dolů technologický strom, ale jen jakmile vy jste připsali aspoň jeden z vašich osadníků aby byl vynálezce. Tam je jedna věc který je nemožná aby všimla si na výzkumné obrazovce - třebaže tam není žádné znamení z toho, tam jsou TWO stránky! Aby mohl zpřístupnit druhý, vy musíte stisknout pravé tlačítko myši.

Je tam určitý počet zařízení a koncepty které můžete vyvinout, a vy najdete je všechny uplatnit se. Tam nejsou žádné opravdu redundantní nebo exotické větve výzkumu. Například, bádající věci jako úklona, dá vám přístup k vícerozsahovým skupinám.

Pěstování armáda je kde věci začnou dostat klamavý, jak vy musíte si vybrat existujícího člena vašeho království k státu se vojákem. Toto míní že můžete potenciálně spotřebovat každého dostupného osadníka že vy máte, měl by konflikt se vléct pro prodloužený čas.

Zvuky v hře jsou zajímavé, měnil se a vhodný. Oni opravdu přidají k pocitu hry. Smutně stejný nemůže být řečený pro hudbu, kterou já jsem si jist, že vy zhasnete, mít slyšený stejný nápěv opakoval pro ikstý čas.

To vezme několik hry předtím, než vy začnete přijít na kloub jak všechno práce, Vy byste nemáte příručku aby odvolávala se na. AI Také se zdá být víc než přiměřený pro úkol. Bohužel jakmile vy máte několik hry pod vaši úroveň brzo si všimne jak šokování AI opravdu je. To jen nikdy ne- zdá se, že spustí nějaké /každé /žádné vojenské kampaně zpustošení proti Vám nebo některý z dalších hráčů.

Dohromady konečná doména je legrační hra aby hrála, moreso proti tvému přátelům než počítači. Dokonce když oni nejsou ochotní aby dívali se pryč zatímco vy uděláte váš pohyb!


Rok vydaní: 1992

Vydali: Micro??ds

Obrazek:Ultimate Domain (aka Genesia) - stáhnout

8xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo