Shadow Warrior
Shadow Warrior - náhled

Shadow Warrior vydaná roku 1997 je od vývojářů 3D Realms. Hra běží na stejném enginu jako známější Duke Nukem 3D, nebo Redneck Rampage.

...

Castle Adventure Recenze

Recenze | Screeny


Hrad Adventure je legenda. Já pamatuji si hraní toho kdy já jsem byl malé děcko. Já jsem nikdy nedostal moc daleko, po pravdě řečeno, protože zatracený had vždy zabil mě. Co opravdu ohromil mě, ačkoli, byla grafika: zlá strašidla vypadají jako rozesmátá tváře, bledí upírové vypadají jako piky, oškliví pavouci vypadají jako hvězdičky, skřítci vypadají jako divizní symboly, a mnohem víc.

Hrad Adventure je zábavné-založené bludiště parseru dobrodružství navrženého od Kevina Bales, pozdější ukradený a nezákonně uvolněný klávesovou děrovačem softvérem jako součástí jejich mečů a čarodějnictví balíčku, pod názvem Golden vombá.

Hrad uváděl dost pěkné prostředí pro 1984- ovo PCS: Všechno bylo dělané s ASCII symboly, tak opuštěním k hráči většině grafické práce. Ti byly časy kdy počítač dal vám jen moc nejasnou představu figury, reprezentovaný malým symbolem. Ve vaší mysli to stalo se něčím výjimečně detailní a realistický, dívající se jako kdyby bylo bývalo vytvořený tužkou Johna Howea nebo obracet Nasmith.Hra užívá kurzorové klávesy pro pohybové a klávesnicové povely pro specifické akce, jako je ' dívat se fontána nebo ' ukázat kříž upírovi. Systém parseru hodí se hezky, třebaže to je trochu omezil (tam není žádné srovnání s Infocom- ovo systémy).

Co je spiknutí? Vy jste dobrodruh, hledat poklad v děsivém a obrovském-naplněném hradu, ale toto není všechno. Vy jste dokonce přilepení do tam, a jako takový, muset najít cestu ven. Přiznejme si to, většina her tehdy měly spíše chabá spiknutí. Lidi ne - nestarali se, ačkoli. Oni hráli, a hráli, a hráli ještě víc. Proč? Protože to je CHALLENGING. Maximální množství bodů vy můžete dostat je 1,550, ale vy můžete skončit to s menší.

Já dám to 4, protože já mám dobrý pamět toho, i když to může zasloužit si 3.5, zvažující jak snadné to je zemřít.

Užijte si to, a vypadněte jestli vy můžete!


Rok vydaní: 1984

Vydali: Kevin Bales

Obrazek:Castle Adventure - stáhnout

17xnejde_stahnout Nejde stáhnout?  nejde_stahnout Nejde vám spustit hra?


Přidal Angelo